Anglijas premjerlīgas klubos divi koronavīrusa saslimšanas gadījumi, viens no tiem “Bournemouth”

Totenhemas Hotspur, sportazinas.com
Totenhemas Hotspur | Foto: Tottenham Hotspur

Vēl diviem cilvēkiem Anglijas futbola premjerlīgas klubos organismā ir atklāts koronavīruss, sestdien paziņoja līgas preses dienests.

Vēlā sestdienas vakarā premjerlīgas paziņojumā teikts, ka 996 analīzēs visos 20 līgas klubos iegūti divi pozitīvie testi, katrā komandā analīžu skaitu palielinot no 40 uz 50.

“Premjerlīga šodien var apstiprināt, ka otrdien, ceturtdien un piektdien pārbaudīti, vai organismā nav Covid-19, tika 996 spēlētāji un klubu darbinieki. No šiem testiem divi izrādījušies pozitīvi,” teikts premjerlīgas paziņojumā tās tīmekļa vietnē.

Abām personām tāpat kā inficētajiem iepriekšējiem sešiem spēlētājiem un klubu personāla darbiniekiem no trim klubiem, tagad pašizolācijā būs jāaizvada septiņas dienas.

Premjerlīgas klubs “Bournemouth” svētdien apstiprināja, ka ir viens no tiem ir viņu komandas spēlētājs. Paziņojumā Bornmutas vienība raksta, ka spēlētājs izies septiņu dienu pašizolāciju, kā paredzēts veselības aizsardzības noteikumos.

Premjerlīga joprojām cer atsākt sezonu jūnijā, tāpēc trešā koronavīrusa pārbaudes kārta 20 klubos notiks pirmdien un otrdien.

Britu raidorganizācija BBC svētdien ziņo par vēl diviem inficēšanās gadījumiem ar koronavīrusu Anglijas fubolā. Šoreiz divas personas ar vīrusu inficējušās Anglijas pēc spēka otrajā līgā – čempionātā.

Čempionāta vienība Hallas “City” ir apstiprinājusi, ka divām personām klubā ir fiksēta inficēšanās ar koronavīrusu.

Anglijas Futbola līga (EFL) jau iepriekš bija paziņojusi, ka ir divi pozitīvi analīžu gadījumi no vairāk nekā 1000 spēlētājiem un darbiniekiem, kuri pārbaudīti 24 otrās līgas klubos.

“City” paziņojumā teikts, ka abas personas slimības simptomus un nelabvēlīgus efektus neizjūt, bet viņiem saskaņā ar EFL vadlīnijām tāpat nāksies septiņas dienas atrasties pašizolācijā.

Abiem inficētajiem vēlāk analīzes tiks veiktas atkārtoti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par