Vēl viena sāga galā – “Trail Blazers” aizmaina Lilardu

27/09/2023 22:03
Nokopēts
Damians Lilards

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Portlendas “Trail Blazers” savu zvaigzni Damianu Lilardu aizmainījusi uz Milvoki “Bucks”, vēsta Adriāns Vodžnarovskis.

Darījumā iesaistīta arī Fīniksas “Suns”. Apmaiņā pret savu zvaigzni “Trail Blazers” saņēmusi spēlētājus Drū Holideju, Deandre Eitonu un Tumani Kamaru, kā arī 2029. gada drafta pirmās kārtas izvēli un divas izvēļu apmaiņas. Tikmēr “Suns” savā īpašumā ieguvusi Jusufu Nurkiču, Greisonu Elenu, Nasiru Litlu un Keonu Džonsonu.

Iepriekš vēstīts, ka “Trail Blazers” trešo oktobri noteikusi kā datumu, līdz kuram jāveic maiņas darījums ar Damiana Lilarda dalību. Jau iepriekš ESPN vēstīja, ka Portlendas komanda aktivizējusies Lilarda jautājumā pēc samērā klusas vasaras. 1. jūlijā Lilards paziņoja klubam par vēlmi tikt aizmainītam.

Lilards ir viens no lielākajiem pelnītājiem NBA. Viņam šosezon alga būs 45,6 miljoni dolāru, bet nākamajās sezonās pēc tam attiecīgi 48,8, 58,5 un 63,2. Zvaigžņotais saspēles vadītājs aizvadīja savu karjeras rezultatīvāko sezonu. Viņš 58 spēlēs izcēlās ar vidēji 32,2 punktiem un 7,3 rezultatīvām piespēlēm.

 

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām