Vēl viens apstiprināts Covid-19 gadījums NBA – saslimis “Knicks” īpašnieks

Džeimss Dolans, sportazinas.com
Džeimss Dolans | Foto: Money Inc

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņujorkas “Knicks” īpašniekam Džeimsam Dolanam konstatēts koronavīruss Covid-19, ziņo “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija.

64 gadus vecais funkcionārs ievēro pašizolāciju un gandrīz nejūt nekādus simptomus, vēsta žurnālists. Pozitīvs tests uz Covid-19 nemainīs Dolana plānus un viņš turpinās kontrolēt biznesa procesus.

Viņš ir pirmais no NBA klubu īpašniekiem, kuram apstiprināta saslimšana ar koronavīrusu. “The New York Times” ziņo, ka vismaz desmit spēlētājiem arī konstatēts Covid-19. Pirmais, par kuru kļuva zināms sabiedrībai, ir Jūtas “Jazz” basketbolists Rūdijs Gobērs. Viņš jau ir izārstējies.

Jau ziņots, ka NBA, rūpējoties par spēlētāju un skatītāju drošību, uz nenoteiktu laiku pārtraukusi sezonu. Šobrīd nav zināms, kad tā varētu turpināties, taču pagaidām līgas vadība ir diezgan optimistiski noskaņota un cer, ka arī šosezon čempione tiks noskaidrota.

Savukārt vairāki NBA basketbolisti ziedojuši lielas naudas summas, lai klubi varētu turpināt maksāt algas mājas arēnu darbiniekiem. Šajā laikā viņi ir riska grupā, jo šo cilvēku ienākumi ir atkarīgi no pasākumiem arēnās.

Latvijā konstatēti 347 saslimšanas gadījumi, pagaidām izārstējies viens cilvēks. ASV situācija ir dramatiskāka, jo šī valsts ir līdere atklāto gadījumu skaitā – 123 776 cilvēki, no kuriem 2 229 miruši, bet 3 232 – izārstējušies.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par