Vēl viens “Juventus” futbolists saslimis ar koronavīrusu

Turīnas Juventus futbolisti , sportazinas.com
Turīnas Juventus futbolisti | Foto: Isabella BONOTTO / AFP

Francijas izlases un Turīnas “” spēlētajs saslimis ar Covid-19, vēsta Itālijas kluba mājaslapa.

“Matuidī ir izgājis medicīniskās pārbaudes, kas atklājušas koronavīrusu Covid-19. Spēlētājs no trešdienas, 11. marta, atrodas pašizolācijā mājās. Viņš turpinās ievērot to pašu režīmu. Viņš jūtas labi,” rakstīts kluba ziņojumā.

Jau ziņots, ka pirmais “Juventus” futbolists, kam tika konstatēts koronavīruss bija Daniels Rugani. Arī viņam simptomi nebija spēcīgi, tomēr tāpat viņš un personas, kuras bijušas kontaktā ar spēlētāju, tika izolētas no apkārtējiem.

Šobrīd koronavīrusa jeb Covid-19 pandēmijas dēļ pārtrauktas ir teju visas pasaules sporta sacensības, ieskaitot tādus prestižus turnīrus kā NBA, Nacionālā hokeja līga (NHL) un UEFA Čempionu līga. Visā pasaulē tiek atcelti ne tikai sporta notikumi, bet arī dažādi citi sabiedriski pasākumi, kā arī tiek slēgtas publiskas vietas, kā piemēram, fitnesa zāles.

Latvijā oficiāli šobrīd ir konstatēti 60 koronavīrusa gadījumi, no kuriem viens cilvēks ir izārstējies. Mirušo pagaidām šajā valstī vīrusa dēļ nav.

Vissmagākā situācija ir Ķīnā un Itālijā. Ķīnā, kas ir vīrusa izcelsmes valsts, ir 80 881 saslimšanas un 3226 nāves gadījumi, kamēr Itālijā ir 31 506 saslimšanas un 2503 nāves gadījumi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par