Vēl viens KHL klubs varētu pārcelties uz citu pilsētu

Nursultanas Barys hokejisti, sportazinas.com
Nursultanas "Barys" hokejisti | Foto: Nursultanas "Barys"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Nursultanas “Barys” nopietni izskata iespēju ar mājas spēļu aizvadīšanu Krievijā, ziņo “Sport Business Online”.

Kazahstānā joprojām ir spēkā karantīna un pagaidām nav zināms, kad tā tiks atcelta. Līdz ar to ārzemju klubi nedrīkst doties uz šo valsti, savukārt “Barys” hokejistiem pēc atgriešanās no ārzemēm divas nedēļas būtu jāpavada pašizolācijā.

Pašlaik “Barys” ir vismaz divi varianti ar spēļu aizvadīšanu Krievijā. Viens no tiem ir Kazaņā. “Sport Business Online” avots vēsta, ka “Ak Bars” pārstāvji jau sazinājušies ar Nursultanas kluba vadību un informējuši, ka šāds variants ir iespējams. Pilsētā ir divas hokeja arēnas, kuras atbilst KHL reglamentam.

No 23 KHL vienībām divas ir spiestas spēlēt citās pilsētās. Jau iepriekš bija zināms, ka Covid-19 izplatības dēļ KHL maču aizvadīšana nebūs iespējama Ķīnā, kas piespieda Pekinas “Kunlun Red Star” pārcelties uz Maskavas apgabala pilsētu Mitiščiem. Savukārt Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” trešo sezonu spēlēs Balašihā, jo pirms diviem gadiem Omskas arēnā tika aizliegts rīkot jebkādus pasākumus. Tā ir nojaukta un tās vietā tiek būvēta jauna ledus halle.

Plānots, ka KHL sezona sāksies. 2. septembrī. Tāpat līga paziņojusi, ka kalendārs tiks publicēts rītdien, 7. augustā plkst. 18:30 pēc Latvijas laika.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par