Vēl viens latvietis pierakstās AHL – Tralmaks aizvada spožu debiju “Bruins” sastāvā

05/04/2021 22:10
Eduards Tralmaks

Šovakar Amerikas hokeja līgā (AHL) pēc Latvijas laika agrajā mačā debiju šajā turnīrā piedzīvoja latviešu uzbrucējs Eduards Tralmaks, kura vārtu guvums sekmēja viņa pārstāvētās Providensas “Bruins” uzvaru ar rezultātu 2:1 pret Bridžportas “Sound Tigers”.

Tralmaks otrajā periodā no vārtu priekšas iebakstīja ripu vārtos un panāca 1:0. Trešās trešdaļas ievadā gan Kails Maklīns panāca 1:1, taču uzvaru “Bruins” izrāva Breidijs Lails (2:1).

Latvietis šajā spēlē izdarīja tikai vienu metienu pa vārtiem un ar to pietika, lai viņš būtu rezultatīvs. Tikai četriem “Bruins” spēlētājiem šajā mačā izdevās tikt pie pozitīva lietderības koeficienta, un Tralmaks bija viens no viņiem, dueli noslēdzot ar +1.

24 gadus vecais Tralmaks marta otrajā pusē parakstīja līgumu ar “Bruins” komandu, taču līdz debijai AHL viņam nācās pagaidīt. Kopš 2017. gada viņš pārstāvēja Meinas universitātes komandu “Black Bears”, kuras rindās spēlēja četras sezonas. Šosezon viņš “Black Bears” rindās 12 mačos guva sešus vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles, kopā tiekot pie 10 punktiem.

Šosezon AHL vismaz vienu maču aizvadījuši septiņi Latvijas spēlētāji – aizsargi Jānis Jaks (Beikersfīldas “Condors”), Kristiāns Rubīns (Toronto “Marlies”), Kārlis Čukste (Sanhosē “Barracuda”), uzbrucēji Tralmaks (Providensas “Bruins”) Haralds Egle (Manitobas “Moose”) un vārtsargi Artūrs Šilovs (Manitobas “Moose”) un Matīss Kivlenieks (Klīvlendas “Monsters”)