Vēl viens latvietis Stenlija kausa finālā – “Golden Knights” sagrauj “Stars” (VIDEO)

30/05/2023 07:42
Vegasas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpinājās Stenlija kausa izcīņā. Rietumu konferences finālsērijas spēlē Vegasas “Golden Knights” ar rezultātu 6:0 pārspēja Dalasas “Stars”, uzvarot sērijā ar 4-2, sasniedzot NHL finālu.

Latviešu hokejists Teodors Bļugers nepiedalījās arī šajā mačā. Bļugers “play-off” līdz šim aizvadījis sešus dueļos, kuros ticis pie viena vārtu guvuma un vienas rezultatīvas piespēles. Pagājušajā sezonā “Golden Knights” Stenlija kausa izcīņai nekvalificējās, bet “Stars” cieta zaudējumu pirmajā kārtā.

Šajā cīņā “Golden Knights” jau pirmajā periodā iekrāja trīs vārtu pārsvaru. Trešdaļas sākumā precīzs bija Viljams Karjērs, bet pēc nedaudz mazāk kā septiņām minūtēm skaitlisko vairākumu realizēja zviedrs Viljams Karlsons. Tikmēr perioda turpinājumā Vegasas vienības trešos vārtus iemeta Kīgans Kolesars.

Otrajā trešdaļā “Golden Knights” vēl palielināja savu pārsvaru, vārtus gūstot Džonatanam Maršeso. Savukārt pamatlaika noslēdzošajās 20 minūtēs savu gūto vārtu kontu papildināja Karlsons un Maiks Amadio. Uzvarētāju vārtsargs Adins Hils atvairīja visus 23 “Stars” hokejistu metienus.

NHL finālsērijā Bļugera pārstāvētajai vienībai būs jācīnās pret Floridas “Panthers” komandu. Stenlija kausa izcīņas fināla pirmā spēle norisināsies 4. jūnijā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika “Golden Knights” laukumā.