Vēl viens “Sabres” pārstāvis netiek žēlots – Kanādas izlases aizsargs saņem sodu

19/05/2024 19:18
Nokopēts
Bovens Bairams

Pasaules čempionāta Disciplinārā komisija Kanādas hokeja izlases aizsargam Bovenam Bairamam piespriedusi vienas spēles diskvalifikāciju, paziņojusi Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF)

Jau vēstīts, ka vakar Kanādas izlase PČ spēlē ar 5:3 uzvarēja Somiju. Bairams otrajā periodā, cīnoties vārtu priekšā, izdarīja sitienu ar nūju somu uzbrucējam Jesem Puljujervi zem jostas vietas. Bairams saņēma 5+20 minūšu noraidījumu.

Ņemot vērā piespriesto noraidījumu līdz spēles beigām, pastāvēja iespēja, ka šo incidentu izskatīs IIHF un Bairams varētu saņemt diskvalifikāciju. Tas arī notika – IIHF nolēma Bairamam piespriest vienas spēles diskvalifikāciju. Šāds lēmums tika pamatots, ka kanādietis veica sitienu ar nūju, kas varēja apdraudēt pretinieka veselību. IIHF tāpat norādīja, ka Bairams bija rīkojies ļoti pārgalvīgi, jo viņš spēcīgi vicināja savu nūju, neskatoties virzienā, kurā to darīja.

Bairamam nāksies izlaist šī vakara spēli, kurā Kanāda tiksies ar Šveici.  22 gadus vecais aizsargs šajā pasaules čempionātā izcēlies ar četriem (1+3) rezultativitātes punktiem un pozitīvu lietderības koeficientu +5.

Bairams ikdienā pārstāv Nacionālās hokeja līgas klubu Bufalo “Sabres”. Interesanti, ka cits “Sabres” spēlētājs, Zviedrijas izlases aizsargs Rasmuss Dalīns arī vakar PČ spēlē izcēlās ar rupjību, taču viņš izvairījās no diskvalifikācijas. Dalīns spēlē pret Latviju saņēma 5+20 minūšu noraidījumu par nepareizu uzbrukumu – viņš cīņā pie apmales Latvijas izlases uzbrucējam Haraldam Eglem ar elkoni trāpīja pa galvu.

Zviedrijas izlases zvaigzne par rupjību spēlē pret Latviju nesaņem diskvalifikāciju

 

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.02
4.11
1.55
6.77
4.41
1.47
5.52
3.51
1.71
2.69
-
1.42
1.24
5.75
12.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām