“Velni” “pingvīniem” “iedur” sešas reizes, “Flyers” pārsteidz “Jets” (VIDEO)

29/01/2019 07:07

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) negaidīti pārliecinošu uzvaru svinējusi Ņūdžersijas “Devils”, kas viesos ar 6:3 sakāva pēdējā laikā nesekmīgi spēlējošo Pitsburgas “Penguins” vienību.

“Devils” jau līdz otrās trešdaļas 13. minūtei bija spējusi iegūt noteicošu trīs vārtu pārsvaru – 4:1. Turpinājumā velni bija precīzi vēl divas reizes, bez lielām problēmām noturot savu pārsvaru un pārtraucot piecu zaudējumu sēriju. Savukārt “Penguins” šī bija ceturt\a neveiksme pēdējos piecos mačos.

Uzvarētāju rindās ar vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās pieredzējušais kanādiešu uzbrucējs Treviss Zeidžaks.

Savukārt nakts otrajā mačā rezultāts tika atklāts vien tā 30. minūtē, kad pastarītes “Flyers” labā 1:0 panāca Fils Varone. “Jets” drīz vien rezultātu izlīdzināja, taču mača turpinājumā vēl divreiz izcēlās lidotāji, nokārtojot uzvaru ar 3:1.

Mājinieku rindās gūti vārti un rezultatīva piespēle Trevora Koneknija rēķinā.

“Flyers” šī bija jau ceturtā uzvara pēc kārtas, kamēr “Jets” piedzīvoja otro neveiksmi no vietas.