Velsas kapteinis pirms EČ kvalifikācijas: Mēs visi zinām, cik svarīgs ir labs sākums

20/03/2023 21:01
Nokopēts
Ārons Remzijs

Atjauninātā Velsas vīriešu futbola izlase, kas 28.martā aizvadīs 2024.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas maču ar Latviju, var veikt savu ierakstu vēsturē, pārliecināts ir izlases kapteinis Ārons Remzijs, ziņo britu raidorganizācija BBC.

Remzijs par komandas kapteini ir kļuvis pēc Gereta Beila paziņojuma par karjeras beigām izlasē. Šīs viņam būs jau otrā reize kapteiņa lomā. Pirmoreiz viņu par Velsas izlases kapteini 20 gadu vecumā iecēla galvenais treneris Gerijs Spīds, pēc gada viņu šajā amatā nomainot Ešlijam Viljamsam. “Ir pagājis ilgs laiks, kopš iepriekšējās reizes, šajā laika periodā daudz kas ir mainījies,” saka Remzijs. “Es jūtu, ka tagad esmu tam gatavs – šo gadu laikā esmu daudz iemācījies.”

“Toreiz man bija 20 gadi. Tā bija ļoti neparasta pieredze, par kuru būšu mūžīgi pateicīgs Spīdam, taču tagad jūtos, ka esmu tam gatavs,” bilst 32 gadus vecais “Nice” pussargs. “Es un mana ģimene esam lepni, un cerams, ka tas mums būs ļoti veiksmīgs laiks.”

Jau ziņots, ka pēc 2022.gada Pasaules kausa karjeru valstsvienībā noslēdza Beils, Džo Elens, Kriss Ganters un Džonijs Viljamss. “Ir aizraujoši būt daļai no šīs komandas,” sacīja Remzijs. “Mums ir tik daudz iespēju. Lai gan mēs esam jauna komanda, jau tagad mums ir daudz jauno spēlētāju ar lielu spēļu skaitu izlasē.”

“Lielākā daļa komandas ir palikusi neskarta. Mums trūkst spēlētāju, taču daži spēlētāji šobrīd spēlē visaugstākajā līmenī un noteikti var veikt savus ierakstus vēsturē ar šo komandu,” uzskata kapteinis.

Velsas mērķis ir trešo reizi pēc kārtas piedalīties Eiropas čempionāta finālturnīrā. Velsas sastāvā mačos ar Horvātiju un Latviju būs četri debitanti – pussargi Olivers Kūpers, Džordans Džeimss  un Neitans Broudheds, kā arī uzbrucējs Lūks Heriss. Savukārt uzbrucējs Toms Bredšovs ir izlasē pirmo reizi pēdējo piecu gadu laikā.

Remzijs uzsver, ka ir grūti pateikt, cik ilgs laiks Velsai būs nepieciešams, lai pielāgotos izmaiņām sastāvā, taču piebilda, ka šajā komandā ir “daudz kvalitatīvu spēlētāju, daudz jaunu spēlētāju ar dalību turnīros un nozīmīgās izslēgšanas spēlēs”. “Mums šonedēļ jāķeras pie darba un jābūt pārliecinātiem, ka gatavošanās pirmajai spēlei norit pareizi, jo mēs zinām, cik tā būs grūta. Mēs visi zinām, cik svarīgs ir labs sākums,” saka Remzijs.

25.martā Velsa izbraukumā tiksies ar Horvātiju, bet trīs dienas vēlāk Kārdifā uzņems Latviju. Kvalifikācijas D apakšgrupā spēlēs arī Turcija un Armēnija.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.73
4.66
1.52
1.6
4.55
5.68
3.51
3.82
2.11
1.23
6.75
12
4.4
3.9
1.75
4.49
3.73
1.89
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām