Velsas treneris: Gribu, lai Beils joprojām ir iesaistīts izlasē, taču vēl nezinu kādā lomā

10/01/2023 13:44
Nokopēts
Gerets Beils un Robs Peidžs

Velsas futbola izlases galvenais treneris Robs Peidžs 2024.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā vēlās redzēt Geretu Beilu, kurš nupat noslēdza savu karjeru, un plāno viņu iekļaut kandidātu sarakstā.

Jau ziņots, ka pieckārtējs Velsas futbola zvaigzne un valstsvienības kapteinis Gerets Beils, kurš piecas reizes kopā ar Madrides “Real” uzvarējis Čempionu līgā, paziņoja par profesionālā sportista karjeras beigām.

Beils bija Velsas izlases vienīgo vārtu guvējs 2022.gada Pasaules kausa finālturnīrā. Pret ASV un Irānu viņš laukumā pavadīja visas 90 minūtes, bet pret Angliju nospēlēja vienu puslaiku. Velsas futbolisti piedzīvoja neveiksmes visos trijos apakšgrupas mačos, paliekot pēdējā vietā.

Velsas valstsvienībā Beils 111 mačos guvis 41 vārtus – abos šajos rādītājos viņš ir izlases rekordists. Peidžs atklāja, ka Beils ar viņu sazinājies svētdien, lai informētu treneri par savu lēmumu par karjeras noslēgšanu. “Es viņam teicu, ka šis ir īstais laiks, kad aiziet,” sarunā ar BBC teica Peidžs. “Viņš tikko guva vārtus Pasaules kausā un tas ir vienkārši neticami, ko viņš ir izdarījis valsts labā.”

Tāpat Peidžs izcēla, ka varētu iekļaut Beilu valstsvienības kandidātu sarakstā, cerot, ka viņš varēs pievienoties izlasei kā nozīmīgs spēlētājs, kurš laukumā dodas no rezervistu soliņa, taču vēl nav zināma viņa potenciālā loma izlasē. “Es gribētu, lai viņš joprojām ir iesaistīts valstsvienības darbā, taču vēl nezinu kādā lomā,” piebilda Peidžs.

2024.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā Velsa spēkosies vienā apakšgrupā ar Latviju, Horvātiju, Turciju un Armēniju un pirmo maču aizvadīs 28.martā, mājās uzņemot Latvijas futbolistus.

Beils 33 gadu vecumā negaidīti paziņo par karjeras beigām

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām