Velsas treneris pēc zaudējuma pret Irānu: Nevaram sēdēt un raudāt par to

25/11/2022 19:38
Nokopēts
Gerets Beils

Velsas vīriešu futbola izlasei pēc neveiksmes pret Irānu Pasaules kausa finālturnīrā nevajadzētu ilgi par to skumt, pēc zaudējuma teica Velsas galvenais treneris Robs Peidžs.

Jau ziņots, ka Velsa, aizvadot otro B apakšgrupas maču, palika mazākumā un ar rezultātu 0:2 atzina Irānas futbolistu pārākumu. “Nevaram sēdēt un raudāt par to,” pēc zaudējums norādīja Peidžs. “Mums vēl ir iespēja visu mainīt. Nākamā spēle ir jau tepat aiz stūra, varam saviem faniem sarūpēt kaut ko, par ko priecāties.”

Peidžs arī neslēpa savu sarūgtinājumu par komandas sniegumu, jo, viņaprāt, Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēs Velsas futbolistiem izdevies parādīt daudz labāku sniegumu laukumā. “Nevēlos šobrīd par to runāt, jo gribu sagatavoties mačam pret Angliju,” viņš teica. “Esmu vīlies. Ja mēs varētu parādīt savu labāko sniegumu, tad viss būtu bijis kārtībā.”

Velsa, kas sacenšas Pasaules kausa finālturnīrā pirmo reizi pēdējo 64 gadu laikā, noslēdzošajā grupas mačā stāsies pretī Anglijai un, lai nodrošinātu vietu astotdaļfinālā, velsiešiem šajā spēlē ir jāgūst uzvara.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām