Vembanjama atklāj, par cik kilogramiem viņš šovasar pieņēmies svarā

02/10/2023 21:41
Nokopēts
Viktors Vembanjama

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” spēlētājs Viktors Vembanjama NBA mediju dienā atklāja, ka viņš aizvadītajā vasarā ir pieņēmies svarā, kā arī pastāstīja par atšķirībām starp NBA un Eiropas basketbolu.

19 gadus vecais Francijas supertalants šī gada draftā tika izvēlēts ar pirmo numuru. Lai gan Vembanjama tiek uzskatīts par vienu no visu laiku labākajiem prospektiem, šaubas allaž ir bijušas par viņa fizisko sagatavotību – 223 centimetrus garais basketbolists NBA drafta laikā svēra 210 mārciņas jeb 95 kilogramus. Francūzis gan atklājis, ka pie šī aspekta viņš šovasar ir daudz strādājis un ir “uzaudzējis” gandrīz septiņus kilogramus.

“Kopš brīža, kad ierados Sanantonio, esmu pieņēmies svarā par 10–15 mārciņām (4,5–6,8 kilogramiem). Pie šī svara arī pagaidām ir plāns apstāties, cenšos pārāk ātri nepievienot pārāk lielu muskuļu masu. Esam uz laba ceļa. Kā jau teicu, mans fiziskais stāvoklis ir daudz, daudz labāks nekā jebkad iepriekš manas dzīves laikā, tāpēc ar visu esmu apmierināts,” atklāja Vembanjama.

Talantīgais basketbolists tāpat norādīja, ka “Spurs” organizācija” ir paveikusi lielisku darbu, jo viņš par savu ķermeni trīs mēnešu laikā uzzinājis vairāk nekā iepriekšējo piecu gadu laikā. “”Spurs” zina daudz vairāk nekā jebkura no manām iepriekšējām komandām, jo viņi dažādos testos var veikt dziļāku izpēti. Šīs visas ir ļoti tehniskas lietas,” teica Vembanjama.

Francūzim tāpat tika vaicāts par lielāko atšķirību starp Eiropas un NBA basketbolu. Vembanjama uzsvēra saliedēto kultūru “Spurs” komandā. . “Eiropā visas organizācijas – vadība, treneri, darbinieki – nav tik ļoti mērķtiecīgas, lai tām būtu lielas ambīcijas ilgtermiņā. Dažkārt Eiropā notiek cīņas starp spēlētājiem un treneriem, spēlētājiem, tāpat ar vadību. Šeit visi strādā harmonijā, un visi strādā uz vienu un to pašu mērķi,” sacīja Vembanjama. “Es zinu, ka visas organizācijas NBA nav vienādas, bet šeit viņi zina, kā izcīnīt čempiontitulus. “Spurs” to ir paveikuši iepriekš un viņi vēlas to paveikt atkal.”

Leģendārais Makgreidijs: Ažiotāža ap Vembanjamu ir pārāk traka

NBA leģenda Vests: Vembanjama man atgādina nedaudz lielāku Bilu Raselu

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.29
4.24
1.59
1.48
4.52
6.52
4.63
3.72
1.76
2.59
4.33
2.48
4
2.9
2.15
1.54
-
2.47
1.53
3.75
5
1.5
3.9
5.25
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām