Vemblija ietilpība uz Eiropas čempionāta pusfināliem un finālu palielināta līdz 75%

22/06/2021 17:04

Eiropas futbola čempionāta pusfināla un fināla spēles Vemlijā varēs apmeklēt 60 tūkstoši skatītāju, ziņo “Sky Sports”.

Ņemot vērā to, ka turnīrs notiek 11 valstīs, katrā arēnā atšķiras atļauto skatītāju skaits – tas tiek regulēts. Salīdzinājumam, abas Anglijas izlases spēles Vemblijā vēroja ap 20 tūkstošiem skatītāju, savukārt katru Ungārijas valstsvienības maču Budapeštā apmeklēja 56 tūkstoši cilvēku.

Pusfināli un fināls norisināsies Lielbritānijas galvaspilsētā, taču iepriekš UEFA pauda bažas par to, ka šos mačus nevarēs apmeklēt pietiekami liels skatītāju skaits. Tika baumots, ka šīs spēles varētu tikt pārceltas tieši uz Budapeštu, kur ir atcelti pulcēšanas ierobežojumi stadionos. Taču šodien kļuvis zināms, ka Vemlija ietilpība uz Eiropas čempionāta izšķirošajiem mačiem tiks palielināta līdz 60 tūkstošiem cilvēku, kas ir 75% no arēnā esošajām vietām.

“Šis turnīrs kļuvis par cerības staru, kas parāda cilvēkiem, ka mēs pakāpeniski atgriežamies pie normālās dzīves. Esmu pateicīgs ministru prezidentam un Apvienotās Karalistes valdībai par viņu saspringtu darbu saskaņošanas procesā, lai padarītu turnīra noslēdzošos mačus Vemblijā par lielu panākumu,” citēts UEFA prezidents Aleksandrs Čeferins.

Pusfināli tiks aizvadīti 6. un 7. jūlijā, fināls – 11. jūlijā. Tiek ziņots, ka šie mači būs apmeklētākie pasākumi Lielbritānijā pēdējo 15 mēnešu laikā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa
01/08/2021 09:11

Graudiņa/Kravčenoka parāda raksturu un iekļūst Tokijas OS ceturtdaļfinālā

Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka Tokijas olimpisko spēļu izslēgšanas turnīra astotdaļfinālā ar rezultātu 2-1 (16:21; 21:17; 15:13) pārspēja Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) sportistes Nadeždu Makroguzovu/Svetlanu Holominu. Trešajā setā…