Vengers: Kamēr biju “Arsenal”, trīs reizes atteicu Madrides “Real”

Arsēns Vengers, Sportazinas.com
Arsēns Vengers | Foto: The Independent

Kādreizējais Anglijas premjerlīgas kluba Londonas “Arsenal” ilggadējais galvenais treneris atklājis, ka trīs reizes savā karjerā atteicis Spānijas futbola granda Madrides “Real” darba piedāvājumam.

“Trīs reizes atraidīju “Real”, jo “Arsenal” man bija ideāla vieta. Kādēļ vajadzēja riskēt un doties uz klubu, kur es varētu justies nepārāk ērti? Dažreiz sev uzdodu jautājumu, vai man bija taisnība, kad atteicu šiem piedāvājumiem. Tomēr tajā brīdī jutu, ka atrodos klubā, kurā varu piepildīt savus mērķus,” telekanālā “BeIn” atklāja Vengers

Vengers “Arsenal” komandu vadīja no 1996. līdz 2018.gadam, bet šobrīd francūžu speciālists ir bez darba. Tomēr no futbola skatuves 69 gadus vecais treneris nav nozudis, jo darbojas televīzijā kā eksperts.

Kopā ar “Arsenal” Vengers trīs reizes uzvarēja Anglijas premjerlīgā,  kā arī izcīnīja septiņus Futbola asociācijas kausus.

Vengera vārds iepriekš ticis locīts ar Minhenes “Bayern” galvenā trenera krēslu, bet pēdējās ziņas liecina, ka viņš varētu saņemt piedāvājumu kļūt par UEFA tehnisko direktoru.

Pirms kļūšanas par “Arsenal” galveno treneri 1996.gadā, Vengers vadīja Japānas komandu “Nagoya”, bet dzimtenē viņš bija “Monaco” un “Nancy” komandu galvenais treneris.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par