Vengers: Pavadīt 22 gadus Londonas ”Arsenal” bija kļūda

Arsēns Vengers, sportazinas.com
Foto: Reuters

Bijušais Anglijas premjerlīgas kluba Londonas ”Arsenal” treneris Arsēns Vengers intervijā RTL atzinis, ka pavadīt 22 gadus ”Arsenal” komandā bijusi kļūda.

Pēc 22 darba gadiem pērn Vengers pameta ”Arsenal” rindas, viņu nomainot bijušajam Francijas līgas čempionvienības ”Paris Saint-Germain” bosam Unai Emerijam. 68 gadus vecais franču speciālists kopā ar ”Arsenal” trīs reizes uzvarēja premjerlīgā, kā arī septiņas reizes izcīnīja Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausu.

Intervijā kanālam RTL Vengeram tika uzdots jautājums, kas ir viņa karjeras lielākā kļūda un pazīstamā trenera atbilde bija visai negaidīta: “Iespējams, ka mana karjeras lielākā kļūda bija 22 gadus palikt vienā klubā. Esmu tāds cilvēks, kuram patīk izaicinājumi. Dažbrīd pats esmu bijis savu izaicinājumu vergs.”

“Ja man būtu jālūdz kādam piedošana, kuri tie būtu? Noteikti visi cilvēki, kuri manis dēļ cietuši. Trenera darbā allaž esi spiests vienus iepriecināt, bet otrus apbēdināt. Kad strādā ar 25 spēlētāju komandu, tu esi spiests no sestdienas līdz otrdienai padarīt 14 futbolistus par bezdarbiniekiem.”

“Arsenal” pēdējās sezonās ar Vengeru pie stūres vairs neizcēlās ar augstvērtīgiem sasniegumiem, turklāt aizvadītajā sezonā komanda pirmo reizi 20 gadu laikā nekvalificējās UEFA Čempionu līgai. Vengers no 1987. līdz 1994.gadam strādāja ar Francijas komandu “Monaco”, bet pēc tam gadu pavadīja Japānā.

”Ja nebūtu futbolā, tad noteikti cīnītos citās dzīves jomās, jo man patīk sacensties. Ir divu veidu cilvēku tipi. Tie, kuri ienīst zaudēšanu un tie, kuri mīl uzvaru. Domāju, ka ikkatrs sevi kādā no šiem diviem sevi atpazina. Kopumā, tie, kuri visvairāk mīl uzvaras ir uzbrucēji, bet, kuri necieš zaudējumus, ir aizsargi,” noslēdza bijušais ”Arsenal” stūrmanis.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar