Līdere RFS spēlē pret pastarīti lūkos dubultot pārsvaru pār otro vietu

15/06/2018 08:15

Sestdien SynotTip virslīgā pēc izlašu pārtraukuma tiks aizvadītas atlikušie 11. spēļu kārtas mači. Šodien turnīra līdervienība RFS mēģinās apspēlēt pastarīti “Valmiera Glass ViA”, bet “Metta/Latvijas Universitāte” lūkos ”iekost” FK ”Liepāja/Mogo” vienībai.

RFS – “Valmiera Glass ViA”

Kas: virslīgas līdervienība RFS pret turnīra jaunpienācēju “Valmiera Glass ViA”
Kur: “Arkādija” stadionā Rīgā
Kad: sestdien, 16. jūnijā plkst. 17:00
Pirmajā riņķī: 6:0
Iepriekš savstarpējās spēlēs: 1-0-2

RFS (U-U-U-N-U): Turnīra līdervienība RFS pēdējos piecos dueļos zaudējusi vien divus punktus un mačā ar virslīgas debitanti būs nenoliedzama favorīte, taču Rīga klubs nevar atļauties ”paslīdēt”, jo pakausī jau elpo ”Ventspils”. Abu vienību pirmajā duelī RFS ”saplosīja” valmieriešus ar 6:0. Galvaspilsētas klubs šobrīd ir rezultatīvākā vienība turnīrā, 10 dueļos gūstot 25 vārtus. Par RFS lieliskais sniegums nav palicis nepamanīts – galvenais treneris Valds Dambrausks atzīts par maija labāko turnīra treneri.

“Valmiera Glass ViA” (Z-Z-Z-Z-Z):  Valmieras klubs pagaidām turnīrā ir bez uzvarām un vislielākās problēmas ir ar vārtu gūšanu – 10 mačos tikai astoņi rezultatīvi sitieni. Valmieras komandai jācenšas, izmantot izlašu pārtraukums, kurā RFS, iespējams, būs zaudējusi uzņemto formu. Bet interesanti, ka abām vienībām, vēl spēlējot pirmajā līgā, 2015. gadā, abos savstarpējos mačos ”Valmiera” apspēlēja RFS futbolistus. Protams, tagad galvaspilsētas klubs ir citās kvalitātēs, taču vēstures grāmatās tas palicis ierakstīts. Valmieriešiem ir izdevies pieveikt RFS!

[post_bet]

“Metta/Latvijas Universitāte” – FK ”Liepāja/Mogo”

Kas: virslīgā septīto gadu spēlējušā “Metta/LU” pret 2015. gada čempionu “Liepāja/Mogo”
Kur: “Daugavas” stadionā Rīgā
Kad: sestdien, 16. jūnijā plkst. 19:00
Pirmajā riņķī: 0:3
Iepriekš savstarpējās spēlēs: 0-0-3

“Metta/Latvijas Universitāte” (N-N-Z-Z-Z): ”Mettas” komanda atjaunotajā ”Daugavas” stadionā lūkos pārspēt liepājniekus, kas pēdējā mačā pirms izlašu pārtraukuma, ar 1:4 piedzīvoja sakāvi pret “Ventpils” vienību. Andra Riherta vadītā vienība pie punktiem nav pratusi tikt pēdējos trijos virslīgas dueļos. Arī abu komandu savstarpējā duelī netika rasti nekādi pretargumenti ”Liepājas” komandai, zaudējot ”sausā” – 0:3. Tomēr ”Daugavas” stadiona iedvesmoti, ”studenti” pratīs ”iekost” Liepājas futbolistiem. Rīgas klubs lielas cerības liks uz krievu pussargu Tamirlanu Džuhamalutdinovu, kurš guvis jau četrus vārtus.

FK ”Liepāja/Mogo” (N-Z-N-U-Z): ”Liepāja/Mogo” būs apņēmības pilna reabilitāties par ļoti slikto spēli Kurzemes derbijā pret ”Ventspils” komandu un uzsvars tiks likts uz labā formā esošajiem Jāni Ikaunieku un Artūru Karašausku, kuri atzīstami darbojās valstsvienības rindās. Minētais duets virslīgā guvis 10 vārtus – seši precīzi sitieni Ikaunieka kontā, bet četri Karašauska. Pēdējos piecos mačos komanda tikusi tikai pie pieciem punktiem un, Tamaza Pertijas vadītie futbolisti, noteikti centīsies tikt pie trim punktiem, tabulā ”ķerot” ventspilniekus.