Ventspili turpmāk vadīs pērn par Latvijas labāko treneri atzītais Visockis-Rubenis

Artūrs Visockis Rubenis, Sportazinas.com
Foto: Basket

Basketbola kluba “Ventspils” komandu turpmāk vadīs galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis. Līgums ar Visocki-Rubeni noslēgts uz divām sezonām, ziņo klubs.

Jau ziņots, ka “Ventspils” pārtrauca sadarbību ar iepriekšējo stūrmani Robertu Štelmaheru, kurš kaldināja vairākus Latvijas čempionu titulus, kā arī vēsturiskos čempionu titulus Baltijas Basketbola līga 2013. gadā un “Olybet” Latvijas un Igaunijas basketbola līgā šī gada 6. aprīlī.

Mēs esam priecīgi, ka ir izdevies parakstīt divu gadu sadarbības līgumu ar vienu no labākajiem gados jaunajiem galvenajiem treneriem Latvijā,” komentējis kluba ģenerālmenedžeris Ralfs Pleinics. “Tās ir jaunas vēsmas “Ventspils” un ceram, ka komandas līdzjutēji to pamanīs un novērtēs. Strādāsim pie sastāva komplektācijas savu iespēju robežās. Ceram izveidot labu kolektīvu, kurš spēs sasniegt izvirzītos mērķus, sagādājot prieku un gandarījumu visiem “Ventspils” atbalstītājiem un līdzjutējiem.”

Visockis-Rubenis trenera karjeru profesionālā basketbolā aizsāka 2011. gadā, kad kļuva par Latvijas Universitātes galveno treneri, bet 2016. gadā pievienojās “Ogre” komandai, kur aizvadītajā sezonā pārspēja jūrmalniekus, atnesot Ogres pilsētai augstāko sasniegumu līdz šim – bronzas medaļas.

Turklāt apvienotās līgas “Final Four” sarūpēja galvassāpes gan ventspilniekiem, gan Igaunijas čempioniem Tallinas “Kalev/Cramo”, tomēr ogrēniešiem bija jāsamierinās ar ceturto vietu, kas tika novērtēs kā augsts sasniegums.

Visockis-Rubenis šobrīd ir Latvijas U19 vīriešu izlases galvenais treneris un atrodas Grieķijā, lai kopā ar Latvijas izlases puišiem cīnītos Pasaules kausā. Pērn Visockis-Rubenis ar vairākiem  šiem pašiem spēlētājiem izcīnīja Eiropas U18 čempionāta sudraba medaļas. 2015. gadā vadījis arī U16 jauniešu komandu, kur Eiropas čempionātā izcīnīja 11.vietu. Kopš 2015. gada apstiprināts arī par Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenā trenera asistentu, tajā pašā gadā palīdzēja arī Latvijas sieviešu basketbola izlasei.

2018. gadā speciālists tika nosaukts par Latvijas gada labāko basketbola treneri, saņemot Latvijas Basketbola savienības (LBS) apbalvojumu.

“Man ir milzīgs gods un izaicinājums pievienoties tādai organizācijai kā “Ventspils”. Organizācijai, kura balstās uz dziļām tradīcijām, augstiem sportiskiem sasniegumiem un mērķiem,” sacīja Visockis-Rubenis. “Ticu, ka izveidosim spēcīgu un “izsalkušu” komandu, kura spēs sasniegt sev izvirzītos mērķus un tiekties uz izcilību. Man jāsaka liels paldies arī Ogres klubam un visai Ogres pilsētai ar kuru kopā ir noieti neaizmirstami pēdējie trīs gadi. Tomēr katrai lietai ir savs nolikts laiks, un tagad ceļš turpināsies Ventspils pilsētā.”

“Ventspils” komandā šobrīd notiek aktīva sastāva komplektācija, kur kopā ar  galveno treneri tiks veidota jauna komanda 2019./2020. gada sezonai, gatavojoties cīnīties kvalifikācijas turnīram FIBA Basketbola Čempionu līgā un Latvijas – Igaunijas basketbola līgā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par