“Ventspilij” jānosargā minimālais pārsvars Eiropas kausa atbildes spēlē Izmirā

13/03/2019 11:00

Latvijas čempione “Ventspils” šovakar FIBA Eiropas kausa izcīņas astotdaļfināla atbildes spēlē izbraukumā Turcijas pilsētā Izmirā tiksies ar “Pinar Karsiyaka”. Spēles sākums plkst. 19:30 pēc Latvijas laika, tiešraidē to varēs redzēt “FIBA Youtube” kanālā.

[post_bet]

Pirmajā mačā savā laukumā ventspilnieki galotnē izrāva uzvaru ar 78:76 (16:17, 24:22, 19:24, 19:13). Spēles laikā biežāk neliels pārsvars bija viesiem, bet vadības groži 22 reizes pārgāja no rokas rokā. Bīstamākais brīdis ventspilniekiem bija 28. minūtē (53:62), tomēr dažu minūšu laikā līdzsvars bija atjaunots. Pašā galotnē aukstasinīgi un precīzi nospēlēja Rihards Lomažs, panākot +2.

Komandām apmēram vienāda precizitāte no divpunktu zonas (20/35 – 21/38), ventspilniekiem mazāks guvums ar trīspunktniekiem (7/19 – 10/25), toties krietni vairāk punktu ar soda metieniem (17/18 – 14/16).

“Ventspils” komandai Arons Džonsons guva 18 punktus un izdarīja 6 rezultatīvas piespēles, Māris Gulbis 16, Rihards Lomažs 11, Ronalds Zaķis 10 punktus.

“Karsiyaka” Ilkans Karamans guva 17 punktus. Kristofers Evanss 16.

Aizvadītās nedēļas nogalē ventspilnieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas turnīrā pār pastarīšiem ”Jēkabpils/SMSCredit.lv” (115:58). Savukārt “Pinar Karsiyaka” Turcijas līgas spēlē izbraukumā ar 78:93 zaudēja tabulas kaimiņiem “Darussafaka”.

Izmirā pagarinājums tiks spēlēts tikai gadījumā, ja pamatlaiks beigsies ar +2 “Pinar Karsiyaka” labā.

Šī pāra uzvarētāji divu spēļu summā ceturtdaļfinālā tiksies ar pāra “Dinamo Sassari” (Itālija) – “ZZ Leiden” (Nīderlande) labāko komandu.

Informāciju sagatavoja: Basket.lv