“Ventspils” atspēlē divu vārtu deficītu un izrauj punktu pret “Metta/LU”

12/05/2018 19:40

Sestdien, 12.maijā Hanzas vidusskolas futbola laukuma tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 1.apļa noslēdzošā spēle, kurā tikās FK ”Metta/Latvijas Universitāte” studenti un FK ”Ventspils”. Lielāko spēles daļu studenti atradās vadībā, taču ventspilnieki prata atspēlēties un pēdējās sekundēs izraut neizšķirtu 2:2.

Spēles 20.minūtē rezultātu ar sitienu no distances atklāja Kabelo Seriba, bet pēc 13 minūtēm jau 2:0 panāca Tamirlans Džamaludinovs, kurš realizēja 11 metru sitienu. Pirmais puslaiks viesu komandai noslēdzās pagalam neveiksmīgi, bet otrajā jau 50.minūtē “Ventspils” futbolists Tosins Aijeguns rezultāta starpību samazināja.

Ilgu laiku rezultāts palika nemainīgs un, sākoties otrā puslaika kompensācijas laikam, “Metta”/LU vēl bija vadībā, taču tad otru dzelteno kartīti nopelnīja Usmans Abass, kurš pārkāpa noteikumus savā soda laukumā un tika noraidīts no laukuma. 11 metru sitienu devās izpildīt Adeleke Akinjemi, kurš savu komandu pasargāja no pirmā zaudējuma šosezon.

Ventspils komanda šosezon ir vienīgā, kas nav izjutusi zaudējuma rūgtumu. “Ventspils” punktus šosezon zaudējusi pret savām principiālajām pretiniecēm RFS un “Liepāju”/”Mogo”, kā arī pret “Metta”/LU.