“Ventspils” ĢM: Neatstāj sajūta, ka vakardienas spēlē mūs apzaga, apkrāpa

20/04/2024 09:32
Nokopēts
Artūrs Ausējs un Roberts Blūms

Basketbola kluba “Ventspils” ģenerālmenedžeris Ralfs Pleinics savā vietnes “X” kontā paudis vilšanos pēc vakar piedzīvotā zaudējuma Latvijas-Igaunijas līgas bronzas spēlē.

Jau vēstīts, ka vakar apvienotajā līgā bronzas medaļas izcīnīja “VEF Rīga” komanda, kas ar rezultātu 84:76 pieveica “Ventspili”. Spēle gan izvērtās ļoti “saraustīta”, jo mača tiesneši vairākkārt devās skatīties video atkārtojumus, lai pilnībā pārliecinātos par saviem pieņemtajiem lēmumiem.

Tas arī noveda pie visai savdabīgas situācijas spēles izskaņā, kad ventspilnieku spēlētājs Artūrs Ausējs sarežģītā veidā kritienā guva divus punktus ar sodu, tobrīd panākot 73:71 savas komandas labā, taču viņš vienlaicīgi tika pie nesportiskās piezīmes, jo bija izdarījis sitienu Robertam Blūmam.

Šī epizode arī, iespējams, kļuva par spēles lūzuma punktu, jo, lai gan Ausējs tika pie iespējas pabeigt savu trīs punktu gājienu, Blūms turpinājumā varēja pats izpildīt divus soda metienus. Jaunais aizsargs abus “sodiņus” trāpīja, kā arī bumba pēc tam palika “VEF Rīga” rīcībā. Nākamajā uzbrukumā rīdzinieki pārņēma vadību un līdz spēles beigām to arī neatdeva.

“Nakts ir pagājusi, bet neatstāj sajūta, ka vakardienas basketbola spēlē mūs, kā lai to pasaka, apzaga, apkrāpa!?” sašutis par maču bija Pleinics.

“Ventspils” par apvienotās līgas medaļām cīnījās pirmo reizi kopš 2019. gada. Tagad Kurzemes klubam priekšā būs Latvijas līgas pusfināla sērija, kur jātiekas būs ar “Rīgas Zeļļiem”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.1
13.6
27.21
1.27
7.03
10.94
6.82
5.77
1.43
1.63
4.92
4.92
2.75
3.1
2.3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām