“Ventspils” mazākumā nosargā uzvaru Liepājā un turpina cīņu par Virslīgas titulu

07/10/2018 19:34

“SynotTip” Latvijas futbola Virslīgā svarīgus trīs punktus cīņā par čempiontitula iegūšanu šovakar nopelnīja “Ventspils” vienība, kas Kurzemes derbijā izbraukumā ar minimālo 1:0 (1:0) pārspēja “Liepāja/Mogo” futbolistus.

Vienīgos un līdz ar to arī uzvaras vārtus mača 32. minūtē guva nigērietis Tosins Aijeguns, kurš izmantoja liepājnieku vārtsarga Arsena Beglarjana kļūdu izgājienā, pretuzbrukumā saņemot partnera piespēli un jau teju tukšos vārtos raidot bumbu.

Mājinieki otrajā puslaikā aktīvi centās izraut vismaz neizšķirtu, tomēr “Ventspils” spēja aizsargāties nosargāt pārsvaru. Jāatzīmē, ka viesi to darīja desmit vīru sastāvā, jo 57. minūtē otro brīdinājumu šajā mačā saņēma Abdulgafars Mamā.

Ventspilniekiem šis bija jau piektais panākums pēc kārtas Virslīgā, kas ļauj ar iekrātajiem 52 punktiem kopvērtējumā saglabāt otro pozīciju un turpināt cīņu par septīto čempiontitulu kluba pastāvēšanas vēsturē. Līdere ar 56 punktiem ir “Riga FC”, bet trešajā vietā ar 49 punktiem atrodas RFS.

Savukārt “Liepāja/Mogo” ar 42 atrodas ceturtajā pozīcijā, kas ļautu nākamsezon piedalīties UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā. Par diviem punktiem atpaliek pēdējo divu gadu čempione Jūrmalas “Spartaku”.

Virslīgā šobrīd iestājies pārtraukums, kas saistīts ar nacionālo izlašu spēlēm, bet 25. kārtas mači paredzēti 19. un 20. oktobrī.