“Ventspils” pāridarītāja šokē “Monaco”, Marseļa atgūstas pēc slikta pirmā puslaika un izcīna neizšķirtu

27/08/2018 10:22
Bordo

FK “Ventpils” pāridarītāja UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrajā kārtā Bordo “Girondins” Francijas čempionāta (Ligue 1) trešajā kārtā izcīnījusi pārsteidzošu uzvaru, savā mājās uzveicot spēcīgo AS “Monaco” vienību.

Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, bumbu tikai nedaudz vairāk kontrolējot viesiem no Monako, taču mājinieki izdarīja vairāk sitienu – 6 pret 4, kas gan nedeva rezultātu un pirmajās 45. minūtēs vārti netika gūti.

Otrais puslaiks iesākās ar pavērsienu, kad 48. minūtē Bordo nopelnīja 11 metru soda sitienu, ko realizēja gvinejiešu uzbrucējs Fransuā Kamano. “Monaco” gan 63. minūtē panāca izlīdzinājumu, izgājienā viens pret viens precīzam esot itālim Pjetro Pelegri.

86. minūtē uz “Monaco” vārtiem tika nozīmēts jau otrais 11 metru soda sitiens šajā mačā, taču to nespēja realizēt nigērietis Samjuels Kalū. Mājinieki gan nenokāra galvas un panāca savu, kad jau kompensācijas laikā otro reizi mačā precīzs bija Kamano, izraujot “Girondins” uzvaru ar 2:1.

Jāatzīmē, ka “Girondins” čempionātu bija iesākusi ar diviem zaudējiem.

Tikmēr atlikušajos divos mačos “Lille” mājās pārliecinoši ar 3:0 (2:0), jau spēles pirmajās 10. minūtēs gūstot divus vārtus, pieveica “Guingamp” vienību, bet “Marseille” mājās pēc pirmā puslaika atspēlēja divu vārtu deficītu un izcīnīja neizšķirtu 2:2 pret “Rennes”.