”Ventspils” pārtrauc ”Mettas” uzvaru sēriju un kopvērtējumā pietuvojas ”Riga FC”

15/09/2018 22:16

Sestdien, 15. septembrī, “SynotTip” virslīgas mačā pie uzvaras tikusi FK ”Ventspils”, kas izbraukumā ar 2:0 pārspēja FK “Metta/Latvijas Universitāte” vienību.

Vispirms 25.minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Sename Dove Vome, bet 35.minūtē no vārtu priekšas rezultātu dubultoja Batista Monteiro. Otrajā puslaikā Kurzemes klubs, kas šajā sezonā vienu reizi bija apspēlējis Rīgā bāzēto komandu, droši noveda spēli līdz panākumam un trim punktiem turnīra tabulā.

”Ventspils” futbolistiem izdevās pārtraukt Andra Riherta vadītās vienības trīs uzvaru sēriju, kas septiņu sezonu laikā FK “Metta/Latvijas Universitāte” bija izdevies pirmo reizi. Iepriekšējā kārtā ”Ventspils” saasināja cīņu par titulu, savā laukumā ar 2:0 apspēlējot RFS. Ar rezultatīviem sitieniem atzīmējās Tosins Aijeguns un ukraiņu leģionārs Džuli Mandžgaladze.

Dienas pirmajā spēlē Jūrmalas ”Spartaks” savā laukumā ar 1:3 piekāpās ”Riga FC”, bet ”Valmiera Glass/Via” ar 1:4 atzina FK ”Jelgava” pārākumu. Tikmēr ”Liepāja/Mogo” savu skatītāju priekšā ar 1:0 pārspēja RFS, sagādājot tai trešo neveiksmi pēc kārtas.

Virslīgas kopvērtējuma galvgalī ar 49 punktiem 21 spēlē ir “Riga”, kamēr RFS ar 43 punktiem 20 mačos ir otrajā vietā. Trešā ar tikpat punktiem 21 cīņā ir “Ventspils”, aiz labāko trijnieka ar 35 punktiem 21 duelī atrodas “Liepāja”/”Mogo”, bet piektā ar 33 punktiem ir “Spartaks”.