Verenskis: Darīšu visu, lai kopā ar “Blue Jackets” izcīnītu Stenlija kausu

31/07/2021 11:17

Latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” aizsargs Zaks Verenskis, kurš nesen vienojās par jaunu ilgtermiņa līgumu, intervijā kluba preses dienestam atklāja, ka viņa mērķis ir aizvest “Blue Jackets” līdz uzvarai Stenlija kausā.

Jau ziņots, ka ceturtdien ilggadējais Kolumbusas kluba aizsargs parakstīja jaunu sešu gadu līgumu, kas stāsies spēkā no 2021./2022.gada sezonas. Turpmāk aizsargs ik gadu saņems 9,58 miljonus ASV dolaru lielu atalgojumu.

“Pilsētā pret mani izturas ļoti labi, turklāt tā nav tālu no manām mājām Mičiganā un manas ģimenes,” atklāja aizsargs. “Jo vairāk es domāju par šo tēmu, jo vairāk pārliecinājos, ka palikt Kolumbusā ir labākais risinājums. Es darīšu visu, lai kopā ar “Blue Jackets” izcīnītu Stenlija kausu.”

“Esmu sajūsmā par šo iespēju, bet es par to nedomāju pārāk daudz,” turpināja Verenskis. “Vienkārši vēlos kāpt uz ledus un rādīt savu spēli.”  24 gadus vecais aizsargs aizvadītajā sezonā laukumā devās 35 spēlēs, kurās guva septiņus vārtus un atdeva 13 rezultatīvas piespēles. Čempionāts Verenskim priekšalicīgi noslēdzās 8.aprīlī, jo aizsargam bija nepieciešama operācija trūces ārstēšanai.

“Esmu atpakaļ uz visiem simts procentiem, un esmu par to sajūsmā,” atklāja hokejists. “Es jūtos lieliski. Esmu priecīgs par to, kā noritēja operācija, un esmu gatavs doties sezonā simtprocentīgi vesels.”

“Blue Jackets” izvēlējās Verenski 2015.gada NHL drafta pirmajā kārtā ar kopējo astoto numuru, aizsargam visu savu līdzšinējo kartjeru pārstāvot tikai Kolumbusas vienību. Amerikānis piecu NHL sezonu laikā laukumā devies 335 spēlēs, kurās izcēlies ar 65 vārtiem un 124 rezultatīvām piespēlēm.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…