Verpakovskis nākamajā sezonā ieņems RFS ģenerāldirektora amatu

Foto: Edijs Pālens / LETA

Latvijas futbola izlases visu laiku rezultatīvākais spēlētājs (29 gūti vārti) no nākamās “SynotTip” futbola virslīgas sezonas ieņems RFS ģenerāldirektora amatu, vēsta laikraksts “Kurzemes Vārds”.

Verpakovskis laikrakstam izteicies šādi: “Man bija vairāki varianti darba turpināšanai, un viens no variantiem bija RFS, kas izskanēja publiski. Mēs esam vienojušies, ka mana nākamā darbavieta no nākamā gada būs futbola klubs RFS, kur es būšu ģenerāldirektors.”

“Šobrīd aiziet ir daudz vieglāk, jo piecu gadu laikā ir daudz kas uzbūvēts. Uzskatu, ka klubam ir ielikts labs pamats, bet tagad ar Oļega finansēm klubs var izaugt nākamajā pakāpē. Mums bija vēl divi vai trīs varianti investora piesaistē. Skaidrs, ka Oļega Hramova variants bija visinteresantākais, jo viņš ir liepājnieks un viņš komandai bija palīdzējis jau iepriekš. Mēs redzam ka viņš ir ilgtermiņa investors. Ja viņš ir atnācis, es ticu, ka tas ir uz ilgu laiku,” pastāstīja bijušais futbolists.

Verpakovskis, kurš Liepāju pameta ģimenes apstākļu dēļ, uzskata, ka komanda Hramova vadībā esot drošās rokās.

“Liepāja”/”Mogo” kluba, kas 2014. gadā tika izveidots pēc toreiz notikušā “Liepājas Metalurga” bankrota, kontrolpaketi vasarā pārņēma Liepājā dzīvojošais krievu uzņēmējs Oļegs Hramovs.

Latvijas izlases rindās bijušais uzbrucējs ir aizvadījis 104 spēles, kuru laikā guvis 29 vārtus, kas ir valstsvienības rekords. Viņa tuvākais sekotājs ar 21 vārtu guvumu ir Latvijas pirmās brīvvalsts laika futbolists un hokejists Ēriks Pētersons.

RFS pagājušos sezonu noslēdza trešajā vietā, kamēr “Liepāja”/”Mogo” palika ceturtajā pozīcijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par