Verstapens pēc triumfa saņēmis apsveikumus no Hamiltona un “Mercedes” vadītāja Volfa

13/12/2021 22:01
Nokopēts
Hamiltons un Verstapens

Pirmās formulas komandas “Red Bull” pilots Makss Verstapens atklājis, ka pēc pēdējā posma, kurā nīderlandietis apsteidza “Mercedes” pārstāvi Lūisu Hamiltonu, viņš saņēma apsveikumus gan no pretinieku komandas pilota, gan arī no komandas vadītāja Toto Volfa.

Jau ziņots, ka svētdien, 12. decembrī Abū Dabī norisinājās sezonas noslēdzošais posms. 2021. gada pēdējās sacīkstes tika paredzētas kā vienas no aizraujošākajām, jo pirms tām Hamiltonam un Verstapenam bija vienāds punktu skaits, kas būtiski palielināja Apvienotajos Arābu Emirātos notiekošā posma nozīmīgumu.

Hamiltons startā apsteidza sāncensi un noturējās priekšā viņam līdz pat pēdējam aplim, kurā Verstapens viņam pasteidzās garām. Verstapens no Hamiltona pirms tam atpalika vairāk nekā desmit sekundes, taču pēdējos apļos trasē izbraukusī drošības mašīna deva Nīderlandes pilotam iespēju pietuvoties. Hamiltonam svētdien neizdevās kļūt par vēsturē visu laiku titulētāko pilotu. Viņam un vācietim Mihaelam Šūmaheram joprojām ir pa septiņiem tituliem.

“Toto man atsūtīja īsziņu – apsveica ar sezonas iznākumu un uzrakstīja, ka esmu pelnījis šo uzvaru, tas bija ļoti patīkami,” atklāja Verstapens preses konferencē, kā arī piebilda, ka joprojām jūtas slikti pēc ballītes par godu pirmā čempiontitula izcīnīšanai. “Lūiss arī pienāca un apsveica mani. Laikam, pēdējais aplis bija ļoti smags. Tas [ka viņš apsveica] parāda mūsu cieņu viens pret otru. Protams, šosezon mums bija smagi laiki, bet mēs cienām to, ko darām un centāmies izspiest maksimumu viens no otra,” uzsvēra Verstapens.

Pēc sacensībām “Mercedes” apstrīdēja sacensību rezultātus, iesniedzot divus protestus. “Mercedes” komanda uzskatīja, ka Verstapens apdzinis Hamiltonu laikā, kad pēdējos apļos trasē bija drošības mašīna. Verstapens gan brīžiem bija līdzās Hamiltonam, tomēr drošības mašīnai dodoties malā, viņš bija aiz sāncenša. Tāpat “Mercedes” komandas ieskatā pieciem atpalicējiem, kas drošības mašīnas laikā atradās starp abiem pilotiem, nebija ļauts doties garām drošības mašīnai un ieņemt vietas brauciena beigās. Abi protesti gan tika noraidīti.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām