Vestbruka un Hārdena rezultativitāte neglābj “Rockets” no zaudējuma Rietumu līderei (VIDEO)

19/01/2020 09:04

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Hjūstonas “Rockets” spīdekļi Rasels Vestbruks un Džeimss Hārdens kopā iemeta 69 punktus, kas neglāba viņu pārstāvēto komandu no zaudējuma pret Losandželosas “Lakers” ar 115:124.

Mača pirmajā pusē iniciatīva piederēja “Rockets” un Hjūstona vairākkārt bija vadībā ar desmit punktu pārsvaru. Trešajā ceturtdaļā Rietumu konferences līdere salauza spēles gaitu un svinēja 34. uzvaru šosezon. “Rockets” rindās ar 35 punktiem atzīmējās Rasels Vestbruks, bet ar 34 – Džeimss Hārdens. Uzvarētāju vienībā kā vienmēr lielisks bija Lebrons Džeimss, kurš iemeta 31 punktu un izdarīja 12 piespēles. “Lakers” turpina pārliecinoši ieņemt pirmo pozīciju Rietumos.

Desmit neveiksmju sēriju pārtrauca Rietumu pastarīte Goldensteitas “Warriors”, svinot uzvaru pār Orlando “Magic” ar 109:95. Pirmajās 12 minūtēs šķita, ka 2018. gada NBA čempioni sagaida kārtējā neveiksmīga spēle. Komanda nonāca iedzinējos ar -13, taču spēja atspēlēties un tikt pie ilgi gaidītā panākuma. Goldensteitas uzvaru kaldināja D’Andželo Rasels ar 26 punktiem un 12 piespēlēm, pretiniekiem ar 23 punktiem izcēlās Markele Fulcs.

Rezultatīvs bija arī Čikāgas “Bulls” basketbolists Zeks Lavīns. Viņš iemeta 42 punktus, bet viņa pārstāvētā komanda pēdējā ceturtdaļā salauza Klīvlendas “Cavaliers” pretestību – 118:116. Mača laikā Lavīns realizēja tikai divus soda metienus, savukārt 39 punktus viņš iemeta no spēles. Pretiniekiem ar 29 punktiem atzīmējās Kevins Lavs, bet ar 26 – Kolins Sekstons.

Jau ziņots, ka Bruklinas “Nets” basketbolists Rodions Kurucs iemeta sešus punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, laukumā pavadot 19 minūtes un 13 sekundes, bet komanda zaudēja NBA līdervienībai Milvoki “Bucks” ar 97:117.