Vestbruks atbild, vai viņam viss ir kārtībā ar Embīdu: Pie*****, nē! (VIDEO)

rasels vestbruks, sportazinas

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (), pateicoties Pola Džordža tālmetienam ar sodu piecas sekundes līdz pamatlaika beigām, uzvaru izcīnījusi Oklahomsitijas “Thunder” vienība, kas ar 117:115 viesos uzveica Filadelfijas “76ers”.

Šajā mačā atzīmējams arī kāds incidents. Proti, nepilnas divas minūtes pirms mača beigām ar rupju noteikumu pārkāpumu pret Raselu Vestbruku izcēlās . Vestbruks pēc sadursmes kādu laiku pavadīja guļot zemē, līdz viņš piecēlās un devās skaidroties ar savu pāridarītāju, kas gan nepārvērtās lielākos asumos.

Ko teikt par šo situāciju pēc spēles sarunās ar žurnālistiem bija arī abiem iesaistītajiem spēlētājiem.

“Es centos nospēlēt bumbā, bet viņš to pazaudēja un es jau biju izlēcis. Tas nebija tīši. Nezinu, kāpēc viņš bija dusmīgs. Taču viņš vienmēr ir bijis emocionāls,” sacīja Embīds.

Savukārt Vestbruks savos izteicienos bija krietni asāks: “Nedomāju, ka viņš vienkārši netīšām piezemējās uz mani. Man liekas, ka viņš to darīja nedaudz apzināti. Bet lai paliek.” Saspēles vadītājs kļuva ievērojami asāks, kad kāds no reportiem vaicāja, vai viņam ar Embīdu viss ir kārtībā: “Pie****, nē!”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par