Vestbruks un Džordžs kaldina “Thunder” uzvaru, “Pacers” sestais panākums pēc kārtas (VIDEO)

12/02/2019 09:05

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) laukumos tika aizvadītas deviņas spēles.

Latviešu basketbola spīdekļa Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas “Mavericks” viesos ar 104:120 atzina Hjūstonas “Rockets” pārākumu. Hjūstonieši savu pārsvaru ieguva otrajā ceturtdaļā, kad puslaika pārtraukumā devās ar 14 punktu pārsvaru (64:50).

Mājinieku rindās savu 30. spēli pēc kārtas ar vismaz gūtiem 30 punktiem mačā aizvadīja Džeimss Hārdens – 31 punkts, astoņas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles. Bet viesiem tuvu “triple-double” bija Luka Dončičs, kurš guva 21 punktu, izcīnīja 10 atlēkušās bumbas un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Milvoki “Bucks” viesos ar 112:99 pārspēja Čikāgas “Bulls” vienību. Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzīgā cīņā, taču otrajā puslaikā apgriezienus uzņēma “Bucks”. Mājinieku rindās Zaks Lavīns iekrāja 27 punktus, septiņas rezultatīvas piespēles un piecas atlēkušās bumbas, bet viesiem iespaidīgu “double-double” savāca Jannis Adetokunbo – 29 punkti, 17 atlēkušās bumbas, astoņas rezultatīvas piespēles.

Oklahomasitijas “Thunder” mājās guva ceturto panākumu pēc kārtas, pārspējot Portlendas “Trail Blazers” ar 120:111. Pārliecinošāk spēles sākumu iesāka “Thunder”, kas pirmajās divās ceturtdaļās iekrāja 19 punktu pārsvaru, bet otrajā puslaikā atdzīvojās Portlendas komanda, kas trešajā ceturtdaļā mājinieku pārsvaru samazināja līdz pieciem punktiem.

Uzvarētājiem 47 punktus, 12 atlēkušās bumbas un 10 rezultatīvas piespēles guva Pols Džordžs. Tāpat “Thunder” komandā savu 10. “triple-double” savāca arī Rasels Vestbruks – 21 punkts, 14 atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles. Zaudētājiem 31 punktu, septiņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles sakrāja Demiens Lilards.

Citā mačā sesto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Indianas “Pacers”, kas savā laukumā prata uzvarēt Šarlotes “Hornets” ar 99:90. Mājinieki droši iesāka spēles pirmo puslaiku, bet viesi trešajā ceturtdaļā atspēlējās, taču uzvarēt tā arī nespēja.

Mājiniekiem 18 punktus un astoņas atlēkušās bumbas izcīnīja Mailzs Tērners, bet viesu rindās Kemba Vokers guva 34 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

Savukārt 17. zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Porziņģa bijusī komanda Ņujorkas “Knicks”, kas viesos ar 104:107 zaudēja vēl vienai līgas “pastarītei” Klīvlendas “Cavaliers”. Mājiniekiem ar “double-double” izcēlās Lerijs Nenss jaunākais, kurš guva 15 punktus un izcīnīja 16 atlēkušās bumbas, bet viesiem Kadīms Alens atzīmējās ar 25 punktiem, sešām rezultatīvām piespēlēm un trim atlēkušajām bumbām.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmdienas regulārā čempionāta spēļu rezultāti:

Klīvlendas “Cavaliers” – Ņujorkas “Knicks” 107:104 (30:22, 33:26, 26:31, 18:25);

Detroitas “Pistons” – Vašingtonas “Wizards” 121:112 (36:27, 25:32, 29:20, 31:33);

Indiānas “Pacers” – Šarlotas “Hornets” 99:90 (32:19, 22:19, 23:33, 22:19);

Toronto “Raptors” – Bruklinas “Nets” 127:125 (21:29, 35:31, 36:32, 35:33);

Čikāgas “Bulls” – Milvoki “Bucks” 99:112 (21:22, 28:28, 22:29, 28:33);

Hjūstonas “Rockets” – Dalasas “Mavericks” 120:104 (25:22, 39:28, 28:28, 28:26);

Minesotas “Timberwolves” – Losandželosas “Clipppers” 130:120 (29:26, 34:29, 36;36, 31:29);

Oklahomasitijas “Thunder” – Portlendas “Trail Blazers” 120:111 (36:26, 32:23, 19:33, 33:29);

Denveras “Nuggets” – Maiami “Heat” 103:87 (35:27, 19:22, 29:21, 20:17).