Vēsturisks brīdis – Krollis mačā pret A sērijas līderi debitē Itālijā

05/02/2023 15:22
Raimonds Krollis

Šodien pirmo reizi Itālijas A sērijas vēsturē laukumā parādījās spēlētājs no Latvijas – Raimonds Krollis debitēja “Spezia” rindās.

Uzbrucēja pārstāvētā komanda ar 0:3 zaudēja čempionāta līdervienībai “Napoli”. Pirmajā puslaikā vārti netika gūti, savukārt 73. minūtē “Spezia” jau bija trīs vārtu deficīts, divus no goliem iesitot Viktoram Osimhenam.

Krollis laukumā devās 76. minūtē, nomainot Eldoru Šomurodovu. Pamatlaika izskaņā latvietis izdarīja sitienu pa vārtiem, kas gan izrādījās viegli ņemams “Napoli” vārtsargam.

“Spezia” tas bija trešais zaudējums pēc kārtas A sērijā. Nākamais mačs komandai paredzēts 11. februārī izbraukumā pret “Empoli”.

Ar 18 punktiem 21 mačā “Spezia” ieņem 17. vietu līgā.

Turnīra tabula

Krollis: Daži līdzjutēji mani jau atpazīst un kaut ko saka itāļu valodā, diemžēl atbildēt nevaru