VHL čempions Tambijevs: Intereses no Rīgas “Dinamo” šobrīd nav

13/05/2018 09:17
Leonīds Tambijevs, sportazinas.cm

Aizvadītās Krievijas Augstākās līgas (VHL) sezonas čempionvienības Sanktpēterburgas “Dynamo” galvenais treneris un bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Leonīds Tambijevs čempionāta mājaslapā dalījās pārdomās par izcīnīto panākumu un savu nākotni trenera arodā.

“Divu gadu laikā, pateicoties mērķtiecīgai kluba politikai un veiksmīgam PR, tika panākts vēlamais rezultāts. “Dynamo” šobrīd Sanktpēterburgā ir savs fanu pulks, maču apmeklē trīs, četri, pieci, dažreiz pat seši tūkstoši līdzjutēju. Mums ir lieliska publika un lieliska halle. Par mūsu faniem ir patiešām padomāts.”

Vaicāts par kluba nākotnes plāniem, Tambijevs nākamsezon labprāt vēlētos aizstāvēt izcīnīto titulu: “Nākamsezon turpināsim startēt VHL, un tad jau redzēs – varbūt tiks apsvērta dalība Kontinentālajā hokeja līgā (KHL). Nedomāju, ka mūsu sasniegumi Krievijā paliks nepamanīti. Agri vai vēlu, bet gan jau izmēģināsim spēkus arī tur.”

“Komandas vadība redz, ka ir rezultāti. Strādājam cītīgi un cenšamies uzlabot savu sniegumu. Jau otrajā sezonā pēc kluba atjaunošanas, manuprāt, esam sasnieguši grandiozus panākumus. Hokejā vairs neskatās pasē, no kurienes tu nāc. Šobrīd svarīgākās ir tavas prasmes un spējas vadīt komandu. Pasēs jau sen kā vairs neskatās.”

Tambijevs arī pateicās Rīgas “Dinamo”, kas savulaik Leonīdam deva iespēju vadīt jauniešu komandu HK “Rīga”: “Paldies rīdziniekiem par sniegto iespēju spert pirmos soļus trenera arodā. Tā man bija liela pieredze, par ko esmu ļoti pateicīgs. Runājot par interesi no “Dinamo”, klubam jau ir savi treneri, kuri strādā ar komandu, tāpēc varu teikt, ka intereses no Rīgas puses šobrīd nav. Es savu nākotni saistu ar Sanktpēterburgu – ir sasniegti rezultāti, kā arī iegūta uzticība no vadības puses.”

Tambijevs pie “Dynamo” stūres atrodas kopš 2016. gada, bet pirms tam trenējis arī komandas jauniešu komandu, kā arī citu VHL vienību Karagandas “Saryarka”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Bukarts
17/05/2022 09:57

Rihards kā mērķis, Sotnieks kā skatītājs un kļūdu atkārtošana – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Norvēģiju

“Kā komanda mēs varējām nospēlēt krietni labāk, bet pats galvenais ir tas, ka izcīnījām trīs punktus,” aptuveni šādas domas, varbūt pateiktas ar citu vārdu palīdzību, skanēja pēc Latvijas un Norvēģijas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…