VHL: Tambijeva “Dinamo” turpina pārliecinoši, Ozoliņam piespēle “Sokol” vienīgajos vārtos

16/03/2018 17:16

Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) ceturtdaļfināla mačā šodien Eduarda Hugo Jansona pārstāvētā Almetjevskas “Neftjanik” viesos ar rezultātu 2:1 pārspēja Artūra Ozoliņa Krasnojarskas “Sokol”. Sērijā līdz četriem panākumiem “Netjanik” izvirzījušies drošā vadībā ar rezultātu 3-0.

Ozoliņš, kurš spēlēja mājinieku komandas pirmajā uzbrucēju virknējumā, ar rezultatīvu piespēli otrā perioda 17.minūtē palīdzēja Aleksandram Sjominam atklāt mača rezultātu, tomēr jau pēc 12 sekundēm viesi panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus “Netfjanik” guva noslēdzošās trešdaļas 15.minūtē. Ozoliņš kopumā laukumā pavadīja 21:34 minūtes un izcēlās arī ar trim metieniem pa vārtiem, divām soda minūtēm, kā arī 15 uzvarētiem iemetieniem (no 23).

29 gadus vecajam Ozoliņam šis bija astotais (1+7) punkts tikpat aizvadītajās “play-off” cīņās. Regulārajā turnīrā Artūram 52 mačos 34 (13+21).

Aizsargs Jansons nospēlētajās 12:39 minūtēs atzīmējās ar diviem metieniem pā vārtiem.

Tikmēr Leonīda Tambijeva vadītā regulārā turnīra uzvarētāja Sanktpēterburgas “Dinamo” savā ceturtdaļfināla sērijā pēc uzvarām mājās ar 6:0 un 3:2 (pagarinājumā) šodien arī trešo reizi pārspēja Novokuzņeckas “Metallurg” – šoreiz viesos ar 4:2. Bijušā Latvijas izlases uzbrucēja trenētā “Dinamo” ar izcīnītajiem 126 punktiem pārliecinoši triumfēja regulārajā čempionātā, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 4-1 pārspēja Permas “Molot-Prikamye”.