Vicečempione “Zemgale/LLU” un “Prizma” savstarpējā spēlē izpilda kopā 79 metienus pa vārtiem

11/12/2018 21:42
Zemgale/LLU, sportazinas

Pagājušās sezonas “Optibet” Hokeja līgas (OHL) vicečempione “Zemgale”/LLU otrdien svinēja uzvaru regulārā čempionāta mačā un kopvērtējumā atgriezās trešajā vietā.

Jelgavas komanda viesos ar 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) pārspēja turnīra līderi “Prizma” vienību, abām komandām cīņas laikā kopumā izpildot 79 metienus pa vārtiem, no kuriem 41 veica rīdzinieki, bet Jelgavas komanda tikmēr 38 reizes apdraudēja pretinieku vārtus.

Mača rezultātu pirmā perioda 15.minūtē atklāja “Zemgale”/LLU uzbrucējs Rustams Begovs, bet otrā perioda pirmajā minūtē Valentīns Feoktistovs jau dubultoja viesu pārsvaru. Perioda vidū Raivis Kurņigins panāca jau 3:0, bet pēc nepilnām divām minūtēm Aleksejs Širokovs pēc vārtsarga Jāņa Auziņa piespēles vienus vārtus atguva. Trešā perioda ceturtajā minūtē mājiniekiem izcēlās arī Krists Apsītis, bet tas netraucēja “Zemgale”/LLU komandai svinēt uzvaru.

OHL kopvērtējumā pirmā ar 47 punktiem 22 mačos ir “Prizma”, kas par trim punktiem apsteidz 19 spēles aizvadījušo “Mogo”. Aiz abām vadošajām komandām ar 38 punktiem 22 spēlēs ir “Zemgale”/LLU, bet pirmo četrinieku ar 37 punktiem 21 mačā noslēdz čempione “Kurbads”.

Tālāk ar 30 punktiem 20 mačos seko Hokeja skola “Rīga”, sestā ar 16 punktiem 21 cīņā ir “Liepāja”, kamēr četri punkti 19 spēlēs ir “Lido” vienībai.

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm. Pamatsacensības noslēgsies 2019.gada 2.martā.

Izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības.

Pusfinālu uzvarētāji tiks finālā, kur cīnīsies par zeltu, savukārt trešo vietu ieņems tā komanda, kas ieņems augstāku pozīciju regulārajā turnīrā. Čempionāta uzvarētājkomanda saņems ne tikai Latvijas čempionu kausu, bet arī iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā.

Iepriekšējās OHL sezonas finālā “Kurbads” sērijā ar 4-0 uzvarēja “Zemgale”/LLU vienību.