Videls iemet Kalniņam, “Jokerit” nepilnās 20 minūtēs atspēlējas no 0:4 un uzvar

21/10/2020 19:48
Jānis Kalniņš

Kādreizējais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” spīdeklis Linuss Videls šodien iespaidīgā cīņā guva vārtus pret latviešu vārtsargu Jāni Kalniņu.

Videla pārstāvētā Nursultanas “Barys” ar 4:5 papildlaikā piekāpās Helsinku “Jokerit”, kurā par vārtu drošību rūpējas Kalniņš. Latvieša komanda nepilnu 20 minūšu laikā mača izskaņā guva piecus vārtus un svinēja uzvaru.

“Barys” rindās vārtus guva Videls, Jegors Petuhovs, Arkādijs Šestakovs un Jakobs Lilja. Vēl trešā perioda ievadā rezultāts vēstīja 4:0 par labu “Barys”, taču “Jokerit” veica iespaidīgu atspēlēšanos.

“Jokerit” pirmos vārtus guva spēles 46. minūtē, kad precīzs bija Peters Regins. Pēc mirkļa vārtus guva Tomi Kivisto, kā arī vēlreiz precīzs bija Regins. Nedaudz vairāk kā minūti pirms mača pamatlaika beigām izlīdzinājumu 4:4 panāca Miko Lehtonens.

“Barys” papildlaikā tā arī nepiecēlās no nokdauna un Davids Sklenicka izrāva Helsinku vienībai uzvaru. Uzvarētājiem ar četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Braiens O’Neils.

Kalniņš šajā spēlē atvairīja 24 no 28 pretinieku metieniem.