Kalniņš palīdz “Jokerit” izcīnīt panākumu pret “Amur”, Indraša “Dynamo” apspēlē “Lokomotiv”

26/11/2019 21:08

Latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš otrdien palīdzēja Somijas klubam Helsinku “Jokerit” izcīnīt uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē.

“Jokerit” savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) pārspēja Habarovskas “Amur” komandu, izcīnot trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs, kurās ar kalniņu vārtos izdevies tikt pie septiņiem no astoņiem iespējamajiem punktiem.

Otrdien uzvarētājiem divus vārtus guva Miko Lehtonens.

Kalniņam šajā duelī nebija daudz darba, viņam atvairot 12 no 13 pretinieku mestajām ripām. Tikmēr mājinieki pa “Amur” vārtiem meta 36 reizes.

Tikmēr Miks Indrašis un Maskavas “Dynamo” savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) guva virsroku pār Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Indrašis pusotru minūti pirms pamatlaika beigām asistēja Maksimam Afinogenovam, kurš ar savu otro precīzo metienu mačā raidīja ripu tukšos vārtos.

Latviešu uzbrucējs šajā duelī uz ledus pavadīja 15 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un uzvarēja 14 no 20 iemetieniem. Viņš šajā sezonā 25 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

Bijušais KHL kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Linuss Videls otrdien kaldināja Nursultanas “Barys” uzvaru.

“Barys” izbraukumā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) papildlaikā apspēlēja Magņitogorskas “Metallurg” un pārtrauca divu zaudējumu sēriju.

Pirmajā periodā mājiniekus vadībā izvirzīja Sergejs Mozjakins, kuram asistēja Ēriks O’Dels un Deniss Rasmusens. Otrajā trešdaļā Pāvels Akoļzins skaitliskajā mazākumā izlīdzināja rezultātu, bet trešajā periodā vārti netika gūti.

Papildlaika otrajā minūtē Videls pēc individuālā reida pats sev izkārtoja metienu un raidīja ripu vārtos zem Vasīlija Kosečkina tvērējcimda. Videlam šie bija otrie vārti šajā sezonā.

Citos mačos Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kur kā galvenā trenera Deivida Nemirovska asistents strādā Sandis Ozoliņš, ar 4:3 (2:0, 2:1, 0:2) apspēlēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

KHL regulārā čempionāta otrdienas spēļu rezultāti:

Maskavas “Dynamo” – Jaroslavļas “Lokomotiv” 4:1 (1:0, 2:1, 1:0);
Helsinku “Jokerit” – Habarovskas “Amur” 4:1 (1:0, 1:1, 2:0);
Minskas “Dinamo” – Vladivostokas “Admiral” 2:3 (2:0, 0:2, 0:0, 0:1) – pagarinājumā;
Čerepovecas “Severstal” – Rīgas “Dinamo” 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:1) – pagarinājumā;
Magņitogorskas “Metallurg” – Nursultanas “Barys” 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:1) – pagarinājumā;
Čeļabinskas “Traktor” – Maskavas CSKA 2:3 (1:0, 0:3, 1:0);
Jekaterinburgas “Avtomobilist” – Ņižņijnovgorodas “Torpedo” 3:4 (0:2, 1:2, 2:0).