06/06/2015 22:44

Spānijas grands “Barcelona” UEFA Čempionu līgas futbolā finālspēlē pēc pirmā puslaika ar rezultātu 1:0 uzvar Itālijas čempioni Turīnas “Juventus”.

Līdz šim vienīgos vārtus jau ceturtajā minūtē guva “Barcelona” komandas horvātu pussargs Ivans Rakitičs.

Spēles rezultāts tika atklāts jau ceturtajā minūtē, kad pirmajā “Barcelona” uzbrukumā Rakitičs pēc ātras saspēles bija precīzs. Arī turpinājumā pirmajās minūtēs iniciatīva diezgan piederēja Spānijas komandai un vienā no epizodēm “Juventus” vārtsargs Džanluidži Bufons vien pretkustībā atvairīja raidījumu no vārtu priekšas.

Turīnas klubs aktīvāk sāka uzbrukt pēc piecpadsmitās minūtes un spēle kļuva daudz līdzīgāka. Puslaika otrajā pusē labākie momenti radās Luisam Suaresam no “Barcelona” komandas, kad viņš no sākuma bumbu raidīja nedaudz garām, bet nepilnu minūti vēlāk – pāri vārtiem. Savukārt neilgi pirms puslaika beigām “Barcelona” vārtsargs vāciešu vārtsargs Marks Andrē ter Štēgens ķēra Klaudio Markisjo raidījumu.

Abi klubi mačus aizvada gandrīz optimālajos sastāvos – “Juventus” vienībai nevar palīdzēt vienīgi aizsargs Džordžo Kjelīni.