Video. Bārtulis neglābj “Admiral” komandu no zaudējuma KHL spēlē

21/12/2016 16:12

Vladivostoka (Krievija), 21.dec., LETA. Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē trešdien piedzīvoja Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” komanda, kas savā laukumā ar 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) piekāpās Kazahstānas vienībai Astanas “Baris”.

Spēles pirmajās divās trešdaļas viesiem pa reizei precīzi meta Konstantīns Puškarjovs un Romāns Starčenko, tomēr izšķirošajā periodā jau pirmajā minūtē mājinieki realizēja vairākumu un Vadims Krasnoslobodcevs samazināja deficītu. Tomēr pēdējās piecās minūtēs divus vārtus iemeta Dastins Boids un “Baris” guva uzvaru.

“Admiral” kapteinis šoreiz laukumā pavadīja 17 minūtes un 22 sekundes, bloķēja vienu pretinieku metienus un nopelnīja divas soda minūtes.

Bārtulis šosezon 38 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Kad līdz regulārā čempionāta beigām palikusi aptuveni trešdaļa no paredzētajām 60 spēlēm, KHL un Rietumu konferences pārliecinoša līdere ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Sanktpēterburgas SKA, kas 39 mačos tikusi pie 98 punktiem.

Tikmēr Rīgas “Dinamo”, kas trešdien tiksies ar vienu no Austrumu konferences līderēm Omskas “Avangard”, ar 34 punktiem 40 mačos ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē, no pirmā astotnieka atpaliekot 26 punktus.

Savukārt Austrumu konferences vadībā ar 87 punktiem 40 cīņās ir Gagarina kausa īpašniece Magņitogorskas “Metallurg”, bet “Admiral” ar 58 punktiem 43 cīņās ir astotajā pozīcijā, garām palaižot “Baris” vienību, kurai tagad ir par punktu vairāk.