VIDEO: “Capitals” beidzot atgriežas Vašingtonā, Ovečkins izpilda neaizmirstamu uzrunu

Jaunie Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa īpašnieki Vašingtonas “Capitals” pēc ilgajām svinībām Lasvegasā un citviet beidzot ieradušies ASV galvaspilsētā, lai kopā ar saviem līdzjutējiem atzīmētu šo panākumu. Vašingtonas vienībai tas ir pirmais Stenlija kauss kluba 44 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē.

Par svinību galveno “barvedi” kļuvis komandas ilggadējais līderis un kapteinis Aleksandrs Ovečkins, kurš iegūtās trofejas atzīmēšanas svētku parādi noslēdza ar lielisku uzrunu: “Gada sākumā mēs teicām, ka beidzot uzvarēsim! Tagad mēs esam Stenlija kausa čempioni!”

Jau vēstijām, ka krievu hokejists visai vērienīgi atzīmējis Stenlija kausa izcīnīšanu. Vispirms ”Capitals” zvaigzne izklaidējās kazino, bet tad izpeldējās strūklakā.

Stenlija kausa izcīņas 24 aizvadītajās spēlēs Ovečkins izcēlās ar 15 vārtu guvumiem un 12 rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr 82 pamatturnīra cīņās viņa rēķinā bija 49 (+38 piespēles), kas ļāva krievam septīto reizi karjerā kļūt par sezonas labāko vārtu guvēju un savā īpašumā iegūt Morīsa “Raķetes” Rišāra balvu.

Par spīti tam, ka rezultatīvākais hokejists šajās izslēgšanas spēlēs bija Ovečkina komandas biedrs Jevgēņijs Kuzņecovs (12+20), Kona Smaita balvu saņēma tieši vienības kapteinis Ovečkins.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar