21/06/2018 19:03

Jau vēstīts, ka Par Spānijas ACB līgas čempioniem otrdien kļuva Madrides “Real” klubs, kas finālsērijas ceturtajā mačā viesos ar rezultātu 96:85 pārspēja Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa pārstāvēto Vitorijas “Baskonia”, sērijā līdz trim uzvarām triumfējot ar 3-1.

ACB izveidojusi kārtējo spēles skaistākā epizožu topu, kurā šoreiz dominē potenciālās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafta ceremonijas pirmais numurs Luka Dončičs.

Dončičs ceturtās ceturtdaļas noslēgumā uzbrukuma laika pēdējā sekundē grozā raidīja grūtu tālmetienu no vienas kājas. Pēc šī metiena “Real” komandas pārsvars sasniedza sešus punktus un “Baskonia” vairs atspēlēties nespēja.

“Baskonia” finālsēriju uzsāka ar panākumu pretinieku laukumā (94:90), kam sekoja zaudējums gan otrajā mačā Madridē (91:98), gan arī trešajā cīņā Vitorijā (78:83), līdz ar to “Real” šovakar basku zemes pilsētā bija iespēja pēc gada pārtraukuma atgriezties ACB līgas tronī.