08/02/2015 13:23

Zemgus Girgensonam izšķirošie vārti Bufalo “Sabres” uzvarā ar 3:2 pār Dalasas “Stars”!

Bufalo “Sabres” jau līdz otrā perioda sestajai minūtei bija izvirzījušies vadībā ar 3:0, vārtus guva Tailers Maijers, Tailers Eniss un Zemgus Girgensons, bet uzvaru nosargāt izdevās pateicoties lieliskajai Jonasa Enrota spēlei vārtos, kuram atkal kā jau ierasts nācās tikt gāla ar lielu skaitu pretinieku metieniem, atvairot 38 no 40 metieniem. Jāatzīmē, ka lieliski laukumā darbojās Sabres uzbrucējs Kriss Stjuatrs, kurš piedalījās visos 3 komandas gūtajos vārtos, nopelnot 3 punktus par rezultatīvām piespēlēm.
Vārtus Dalasas “Stars” labā guva Tailers Segins un Koudijs Īkinss.

Zemgus Girgensons: 1+1, +1, 2 metieni, 2 bloķēti metieni, laukumā pavadīja 20:51 min, ilgākais laiks no Sabres uzbrucējiem.
Zemgus šosezon 53 nospēlētajās spēlēs ir iekrājis 26 punktus (14+12) otrais labākais rezultāts komandā un negatīvu lietderības koeficentu – 15.