VIDEO: Giljermo no Džimija Kimmela sarunu šova beidzot intervē Lebronu Džeimsu

Populārā ABC Amerikāņu sarunu šova vadītājs Džimijs Kimmels jau sešus gadus sūtījis savu stāvvietas apsargu Guiljermo uz Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mediju dienām, lai aprunātos ar Lebronu Džeimsu. Līdz šī gada Visu Zvaigžņu spēlei tas viņam nebija izdevies.

Šī gan NBA Visu Zvaigžņu spēles mediju dienā Guiljermo beidzot izdevās kameru priekšā aprunāties ar vienu pasaules labākajiem basketbolistiem Lebronu Džeimsu.

Jau vēstīts, ka centrālajā ”All-Star” nedēļas nogales pasākumā svētdien Klīvlendas ”Cavaliers” zvaigznes Lebrona Džeimsa komanda spēkojās pret Goldensteitas ”Warriors” līdera Stefana Karija vienību. Abu komandu sākumsastāvus noteica skatītāji ar savu balsojumu sociālajos tīklos, bet pārējos dalībniekus Karijs un Džeimss izvēlējās simboliskā draftā.

Pati mača gaita bija tieši Zvaigžņu spēles cienīga. Abas komandas demonstrēja savas radošās izpausmes uzbrukumos, tomēr neiztika arī bez noteikumu pārkāpumiem un cīņas epizodēm. Neordināras piespēles un filigrāni ”slam-dunk” triecieni grozā no augšas šovu tikai paspilgtināja, tomēr saspringtā cīņā pie uzvaras tika Lebrona komanda.

Spēles izskaņā, rezultātam esot 144:144, iespēja izpildīt divus soda metienus bija Karija komandas pārstāvim Demaram Derozanam, taču viņš realizēja tikai vienu no savām iespējām (145:144).

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar