Video. Karsumam uzvaras vārti pagarinājumā pret latviešu pārstāvēto “Torpedo”

22/12/2016 21:00
Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums - Sportazinas.com

Ņižņijnovgoroda (Krievija), 22.dec., LETA. Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums ceturtdien guva vārtus, bet viņa pārstāvētā Maskavas “Dinamo” komanda Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā pieveica Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, ko trenē Latvijas speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns.

Tādējādi pārtrūkusi “Torpedo” komandas četru uzvaru sērija.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 15 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, zaudēja vienīgajā iemetienā, bloķēja vienu raidījumu un pielietoja trīs spēka paņēmienus.

Tikmēr Daugaviņš šajā cīņā nepiedalījās.

Šī mača rezultātu jau trešajā minūtē atklāja Maskavas kluba hokejists Aleksejs Cvetkovs, taču 15.minūtē Kārters Eštons panāca izlīdzinājumu. Pamatlaika turpinājumā neviena no komandām gan vārtus vairs neguva.

Tādējādi abu vienību duelis turpinājās pagarinājumā, kas tika aizvadīts formātā “trīs pret trīs”. Nevienai no komandām ilgi neizdevās izcelties ar vārtiem, taču 30 sekundes pirms tā beigām panākumu Maskavas “Dinamo” vienībai vairākumā nodrošināja tieši Karsums.

Karsums šosezon 36 mačos guvis astoņus vārtus un veicis 11 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr citā ceturtdienas mačā sesto uzvaru pēc kārtas izcīnīja viena no līgas spēcīgākajām komandām Maskavas CSKA, kas viesos ar 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) pieveica Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.

CSKA sastāvā divus vārtus šajā mačā iemeta Kirils Petrovs.

Kad līdz regulārā čempionāta beigām palikusi aptuveni trešdaļa no paredzētajām 60 spēlēm, KHL un Rietumu konferences pārliecinoša līdere ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Sanktpēterburgas SKA, kas 39 mačos tikusi pie 98 punktiem, bet tikai punktu no tās atpaliek 43 mačus aizvadījusī CSKA.

Savukārt “Torpedo” ar 78 punktiem 42 spēlēs ir trešā, kamēr Maskavas “Dinamo” ar 71 punktu ir ceturtā.

Tikmēr Rīgas “Dinamo” ar 34 punktiem 41 mačā ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē, no pirmā astotnieka atpaliekot 26 punktus.

Savukārt Austrumu konferences vadībā ar 87 punktiem 41 cīņā ir Gagarina kausa īpašniece Magņitogorskas “Metallurg”.