VIDEO: Par Porziņgi aicina balsot arī Girgensons

Latvijas izlases un Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bulafo “Sabres” uzbrucējs Zemgus Girgensons arī iesaistījies balsošanas kampaņā, kuras mērķis ir iebalsot Kristapu Porziņģi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) visu zvaigžņu spēlē.

“Ir pienācis laiks atbalstīt vienu no savējiem un iebalsot Kristapu Porziņģi NBA zvaigžņu spēlē. Balsojam, lietojot #NBAvote Kristaps Porziņģis, lai mēs varētu redzēt savu zvaigzni Losandželosā,” savā video aicinājumā pauda Girgensons.

Savulaik visa Latvija kopīgi NHL visu zvaigžņu spēlē iebalsoja pašu Girgensonu Tagad viņš aicina iedzīvotājus to pašu izdarīt arī Porziņģim.

Jau vēstīts, ka Porziņģis no Ņujorkas “Knicks” komandas pagaidām balsojumā ieņem ceturto vietu starp Austrumu konferences garajiem spēlētājiem, taču attālums līdz pirmajam trijniekam ir dubultojies.

Balsis par sev iecienītajiem NBA spēlētājiem var atdod līgas mājaslapā “NBA.com” un aplikācijā “NBA App”, kā arī “Twitter”, “Facebook”, “Google” un pirmoreiz caur “Amazon Alexa”.

Šīs sezonas balsojuma jaunievedums ir dienas, kurās atdotās balsis tiks reizinātas ar divi. Par savām iecienītajām zvaigznēm dubultā varēja nobalsot 31.decembrī un 4.janvārī, bet turpinājumā to varēs darīt arī šodien, kā arī 12. un 15.janvārī.

Starta sastāvu dalībnieki, tajā skaitā komandu kapteiņi kļūs zināmi 18.janvārī, bet rezervisti tiks nosaukti piecas dienas vēlāk.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar