VIDEO. Porziņģis uzvar NBA Visu zvaigžņu spēles meistarības konkursā

19/02/2017 06:02

Ņūorleāna (ASV), 19.febr., LETA. Ņujorkas “Knicks” latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis sestdien uzvarēja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Visu zvaigžņu spēles meistarības konkursā.

Meistarības konkursā basketbolistiem ar driblu bija jāapved šķēršļi, jāveic piespēle, jāizpilda metiens no groza apakšas un jāiemet “trejacis”.

Porziņģis vispirms ceturtdaļfinālā pārspēja Sakramento “Kings” zvaigzni Demarkusu Kazinsu, bet pusfinālā latvietis uzveica Denveras “Nuggets” serbu talantu Nikolu Jokiču.

Finālā liepājnieks tikās ar Gordonu Heivordu no Jūtas “Jazz”. Lai gan pēc metiena no groza apakšas Porziņģis atradās nedaudz iedzinējos, tomēr viņš pirmais nokļuva pie tālmetienu līnijas, precīzi raidot grozā metienu un kļūstot par konkursa uzvarētāju.

Pērn par meistarības konkursa uzvarētāju kļuva Karls Entonijs Taunss, kurš 2015.gada NBA draftā tika izraudzīts ar pirmo numuru. Toreiz kā ceturto “Knicks” paņēma Porziņģi.

Tāpat sestdien tika noskaidroti uzvarētāji citos NBA Visu zvaigžņu spēles konkursos. Skaistāko “slam-dunk” izpildīja Glens Robinsons no Indiānas “Pacers”, bet tālmetienu konkursā uzvarēja Ēriks Gordons no Hjūstonas “Rockets”.

LETA jau vēstīja, ka Porziņģis piektdien guva 24 punktus un kaldināja Pasaules izlases uzvaru NBA Uzlecošo zvaigžņu mačā. Pasaules komanda šajā mačā, kas tika aizvadīts divos puslaikos, ar rezultātu 151:140 (77:66) pārspēja ASV izlasi.

NBA Uzlecošo zvaigžņu spēlē Porziņģis piedalījās jau pērn, kad guva 30 punktus, bet Pasaules komanda zaudēja ar 154:157. Nākamgad viņš šajā mačā vairs nevarēs piedalīties.

NBA Visu zvaigžņu spēle notiks svētdien.

Pērn NBA Visu zvaigžņu spēlē Rietumu konference ar 196:173 uzveica Austrumus.

Porziņģis šosezon 49 spēlēs vidēji iemetis 18,3 punktus un izcīnījis 7,1 atlēkušo bumbu.