VIDEO. Senators uzbrucējam Dzingelam šonakt spēles laikā pārrauta auss

25/11/2016 13:15

Otavas Senators uzbrucējs Raiens Dzingels NHL spēlē bret Bostonas Bruins guvis nopietnu auss traumu, liecina SportsNetCanada publiskotais video.

Incidents noticis mača pirmajā trešdaļā – metienu izdarīja Dzingela komandas biedrs Eriks Karlsons. Pārtraukumā mediķi spēlētāja ausij uzlika šuves, un viņš atgriezās spēlē.

Spēlē, kas notika naktī uz piektdienu, Otava apspēlēja Bostonu ar rezultātu 3:1.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas sieviešu basketbola izlase
27/11/2022 16:50

Latvijas basketbolistes nervus kutinošā cīņā nodrošina ceļazīmi uz EČ

Latvijas sieviešu basketbola izlase šodien Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē savā laukumā ar rezultātu 79:73 (19:21, 15:16, 24:24, 21:12) uzvarēja Izraēlu un nodrošināja ceļazīmi uz nākamgad gaidāmo finālturnīru. J grupā Latvijai…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…