27/02/2019 11:08

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) zaudējumu izbraukumā ar 1:4 pret Bostonas “Bruins” piedzīvoja Rietumu konferences vicelīdere Sanhosē “Sharks”.

Līgas nedisciplinētākā spēlētāju statusu apliecināja viesu komandas uzbrucējs Evanders Keins, kurš trešā perioda ievadā, rezultātam jau tobrīd esot 1:4, nebija apmierināts ar “Bruins” kapteiņa Zdeno Haras izpildīto spēka paņēmienu pret viņu. Keins metās pārmācīt 41 gadu veco slovāku milzi (206 centimetri, 110 kilogrami), taču realizēt savus nodomus Evanderam diez ko neizdevās, virsroku duelī drīzāk gūstot pieredzējušajam Haram.

27 gadus vecais Keins, kurš vēl pērn bija Zemgus Girgensona komandas biedrs Bufalo “Sabres” sastāvā, jau šobrīd aizvadījis savu līdz šim rezultatīvāko sezonu NHL (64 mačos 27+24), taču vienlaikus ar sakrātajām 149 soda minūtēm ir visas līgas nedisciplinētākais spēlētājs.

Tikmēr Hara savā 21. sezonā NHL un 13., pildot “Bruins” kapteiņa pienākumus, 44 spēlēs palīdzējis ar četriem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.