16/12/2018 16:28

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī pie pārliecinošas uzvaras Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tika Losandželosas “Lakers”, kas izbraukumā ar rezultātu 128:100 droši pārspēja Šarlotes “Hornets”.

Šis mačs bija zīmīgs ar to, ka “triple-double” statistikas rādītājus sakrāja uzreiz divi “Lakers” spēlētāji – Lebrons Džeimss un Lonzo Bols, tikmēr Losandželosas kluba atraktīvais uzbrucējs Lenss Stīvensons kādā no spēles epizodēm trešajā ceturtdaļā visai kuriozā veidā izpelnījās tehnisko piezīmi.

Nedaudz vairāk kā trīs minūtes līdz trešā perioda beigām Stīvensons ar precīzu tālmetienu panāca graujošo 92:60, mirkli vēlāk gūto grozu atzīmējot ar “gaisa ģitāras” spēlēšanas žestu. Kaut arī Lenss tieši šo svinību veidu šosezon izmantojis ne vienu reiz vien, soģiem Šarlotē tas nebija pa prātam, un pašam Stīvensonam par lielu pārsteigumu viņš tika sodīts ar tehnisko piezīmi.

“Laikam tiesnešiem nepatīk manas “gaisa ģitāras” svinības. Vai es turpināšu to darīt nākamajos mačos? Protams, it sevišķi, ja man spēle ies no rokas,” sarunā ar žurnālistiem atklāja Stīvensons, kurš cīņu pret “Hornets” noslēdz ar 23 minūtēs gūtiem 11 punktiem, izcīnītām piecām atlēkušajām bumbām, četrām rezultatīvām piespēlēm un divām pārtvertām bumbām.

“Nesaprotu, kāpēc viņam tika piešķirta tehniskā piezīme,” situācija komentēja Džeimss. “Tas ir tas, ko viņš dara. Tā ir daļa no viņa spēles repertuāra.”

“Lakers” turpina sekmīgo sezonas ievadu, un ar 29 mačos izcīnītiem 18 panākumiem Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem augsto ceturto pozīciju.