13/11/2018 15:56

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) trešo zaudējumu šosezon piedzīvoja čempione Goldensteitas “Warriors’, kas izbraukuma mačā pagarinājumā ar rezultātu 116:121 piekāpās Losandželosas “Clippers”.

Bez sava rezultatīvākā spēlētāja Stefena Karija spēlējošie “Warriors” vēl ceturtajā ceturtdaļā atradās iedzinējos ar -14, taču pamatlaika izskaņā veiktais 11:0 izrāviens veicināja neizšķirta 106:106 panākšanu, turklāt viesiem pēdējā uzbrukumā bija arī iespēja izraut uzvaru pamatlaikā.

Pēc “Clippers” spēlētāja Lū Viljamsa neprecīzā metiena atlēkušo bumbu izcīnīja Dreimonds Grīns, kurš steidza uz otru laukuma, lai izpildītu potenciāli uzvaru nesošo grozu, tomēr daudzpusīgais spēlētājs pie metiena tā arī netika, jo pēdējā brīdī kļūdījās driblā un zaudēja kontroli pār bumbu. Grīna kļūda nozīmēja papildlaiku, taču neapmierināts ar komandas biedra individuālajām darbībām bija Kevins Durents, kurš uzskatāmi pieprasīja, lai Dreimonds piespēlē viņam bumbu un uztic izpildīt pēdējo uzbrukumu pamatlaikā.

Durenta pārmetumi Grīna virzienā nerimās arī pārtraukumā pirms pagarinājuma, Kevinam piekodinot: “Vienkārši piespēlē man to sasodīto bumbu!” Dreimonds, protams, negrasījās ar vieglu sirdi pieņemt komandas biedra apvainojumus, uz “Warriors” soliņa radot nelielu strīdu. Iekarsušās galvas atvēsināt spēja tikai komandas biedru iejaukšanās.

Kā minēts, Oklendas vienība galu galā papildlaikā piedzīvoja zaudējumu ar 116:121. Durents maču noslēdza ar “triple-double” – 33 punkti, desmit rezultatīvas piespēles un 11 atlēkušās bumbas, kamēr Grīna rēķina seši punkti, 14 bumbas, divas piespēles un trīs pārtvertas bumbas.