Vienā no KHL klubiem divus mēnešus nemaksā algu

21/01/2021 22:05

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Habarovskas “Amur” hokejisti jau divus mēnešus nesaņem algu, raksta Krievijas medijs “Sport-Express”.

Portāla žurnālista Artūra Hairuļina rīcībā esošā informācija liecina, ka klubs joprojām nav norēķinājies ar hokejistiem par 2020. gada novembri un decembri.

Šajā laika posmā komanda aizvadīja 17 spēles, kurās piedzīvoja 11 zaudējumus.

Pašlaik “Amur” ieņem desmito vietu Austrumu konferencē ar 40 punktiem 48 mačos. No “play-off” zonas komandu šķir 15 punkti.

Jāatzīmē, ka “Amur” ir viens no problemātiskākajiem klubiem līgā, jo tajā ik pa laikam notiek līdzīgas situācijas. Arī pagājušajā sezonā Habarovskas vienība saskarās ar naudas problēmām, kas ietekmēja arī komandas sniegumu. Kad parādi tika samaksāti, “Amur” sāka spēlēt krietni labāk un rezultātā finišēja vien divu punktu attālumā no Gagarina kausa zonas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…